П’ять запитань засновнику міні-пекарні “Гарячі булочки” Єгору Левченку

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
26.10.2023;
275;
хв читання
П’ять запитань засновнику міні-пекарні “Гарячі булочки” Єгору Левченку
Зміст:

Приємний аромат нещодавно приготованих булочок, захоплюючий вигляд цукрового порошку, що сидить на столу, і комфорт конвекційної печі – все це є частиною “прихованої кухні” відносно нової, але успішної української пекарні “Горячі булочки”. Саме тут геній і запал Єгора Левченка, майстра-пекаря і засновника бренду, проявляються і перетворюються на створення унікальних хлібів та випічки.

Давайте розпочнемо цікаву експедицію в пекарню та підприємництво, щоб отримати уявлення про те, як Єгор перетворив свої навички в процвітаючу компанію. Він збирається розкрити свої знання, розкрити свої стратегії досягнення і зробити нас усвідомленими своєї величезної пристрасті до майстерності печі. Хочеш почати? Давайте розпочнемо це інтерв’ю і дізнаємося про тлі цього ароматного, триумфального і заможного оповідання про майбутній бізнес.

Єгор Левченко: «Смачний хліб – це те, що не в трендах»

Журналістка Олена хотіла дізнатися, чому в Україні так високо цінують міні-пекарні, незважаючи на тенденцію до здорового життя та правильного харчування.

Я задумався, чи будуть міні-пекарні популярні в Україні в даний період, коли люди підкреслюють здорове харчування та правильний спосіб життя. Коли я працював у мережі супермаркетів, я думав про можливості заснування власного підприємства, і це питання прийшло мені в голову.

Я зрозумів, що потреба в смачних, високоякісних випічках не зменшується, а, навпаки, зростає, незважаючи на їжеву моду. В Україні існують різні звичаї щодо хліба. Якщо їжа смачна, на столі завжди є місце для неї – як у повсякденному житті, так і в особливих випадках. Отже, в цьому сенсі хліб ніколи не виходить з моди.

У пекарні “Горячі булочки” якість випічки є ключовою. Ми використовуємо тільки натуральні елементи, уникаємо будь-яких штучних консервантів або добавок, і постійно прагнемо створювати смачні продукти, які просто чудово смакують. Це допомагає нам залучати клієнтів, які справді цінують справжній смак.

У порівнянні з іншими пекарнями, ми беремо до уваги сучасні тенденції. Щоб задовольнити потреби сучасних споживачів, ми пропонуємо широкий асортимент поживних і здорових випічкових продуктів. Наші клієнти різного віку, тому ми розуміємо, що багато хто цінує своє здоров’я і віддає перевагу збалансованому харчуванню. Отже, Hot rolls пропонує широкий вибір легких, поживних випікуваних продуктів, які мають високий вміст клітковини та важливих мікроелементів. Деякі приклади включають хліб з цільного зерна, волокнисті цільнозернові булочки, неквасне печиво та варіанти з мінімальною кількістю швидких вуглеводів.

Я вважаю, що ці пози призначені для людей, які намагаються підтримувати здорову вагу, займаються фізичною активністю або просто хочуть вести здорове життя. Наші працівники завжди готові задовольнити наших клієнтів, даючи їм можливість вибрати варіант, який задовольняє їхній смак і харчові потреби. Тому ми завжди в курсі останніх тенденцій.

В кінцевому підсумку, через пандемію, люди мали обмежені можливості спілкування. Отже, міні-пекарні стали популярним місцем зібрання, оскільки вони забезпечують теплу і гарною атмосферу, а також смачні печиво, каву та інші смачні страви.

Єгор Левченко: «Україна пішла шляхом інших європейських країн»

Чи вважаєте ви, що поява міні-пекарь є продовженням тенденції відкриття кав’ярнів в Україні? Після нестачі кав’ярників люди хотіли більше ласосьів, щоб супроводжувати їх еспресо і капуччіно. Чи можуть міні-пекарні давати такі ласощі, а також мати машину для еспресо і найняти барісту?

Єгор Левченко стверджує, що тенденція міні-пекарь в Україні, здається, є відображенням змін в уподобаннях споживачів, але вона не є унікальною для України через те, що подібні тенденції були виявлені в інших країнах Західної Європи.

З дозволу, я поясню цю концепцію по одному пункту за раз.

За останні 10-15 років кава стала твердо вкоріненою частиною життя багатьох людей. У порівнянні з Європою та Сполученими Штатами, десять років тому в Україні було досить мало кафе. Однак два роки тому Starbucks відсвяткував своє 50-річчя. Цей розвиток кавової промисловості призвів до того, що українські споживачі стали більш освіченими з цього приводу, в результаті чого вони перейшли на напої більш високого стандарту, такі як арабіка. Тепер, за допомогою міні-пекарь, люди можуть мати більше преміальних десертів, щоб насолоджуватися кавою.

Міні-пекарні могли б створити теплий і привабливий простір для людей. Замість того, щоб їхати в традиційну кав’ярню, клієнти можуть відвідати міні-пекарню, щоб розслабитися, спілкуватися та відчути приємний аромат свіжоспеченої їжі. Вони не тільки мали можливість насолоджуватися кавою, але й чаєм, а також безліччю інших смачних ласощів – ідеально підходить для людей будь-якого віку.

У міні-пекарнях зазвичай продається великий вибір десертів, печива та інших кондитерських виробів. Здатність отримати щось особливе і відмінне змушує клієнтів повертатися за іншим. У цих місцях люди часто думають про Західну Європу. Французькі кроасани, бельгійські вафли, німецькі кріслі, італійські чибатти, англійські печиво і американські м’ясоруби – це лише деякі з делікатесів, які люблять люди.

Україна слідувала тенденції, в якій рухалася Європа, і ми пропонуємо найкращу каву, яку можна знайти, на додаток до випічки, яка є рідною для нашої країни, а також все інше, про що я згадував раніше.

Головне, щоб він був замовлений, навіть якщо клієнту потрібен лише один предмет. Інформація Я також згадую, що для різних українських міні-пекарь продажі кави були своєрідною подушкою. Точніше кажучи, якщо пекарня збанкрутує, її можна перетворити на кафе або продати як такий. Але це починає змінюватися. Виявляється, що випічка продається без кави, але ми не відписуємо додаткове джерело доходу, оскільки експорт кави дуже прибутковий. Найкраще те, що навіть якщо клієнт замовляє тільки один товар, він все одно купить каву.

Єгор Левченко: «Якість, сервіс та інновації – основа успіху в нашому бізнесі».

Найважливішим аспектом роботи в міні-пекарні є розуміння тонкощів випічки.

Єгор Левченко вважає, що для успішного ведення міні-пекарні необхідні певні елементи: те, що він робить як пекар і власник бізнесу.

Для того, щоб забезпечити найкращий смак їжі, я гарантую, що відгуки клієнтів збираються і використовуються для поліпшення якості наших продуктів. Інформація Я завжди віддаю перевагу якості наших випічканих продуктів, переконавшись, що їжа, яку я подаю клієнтам, а також моїм родичам і друзям, є чимось, чим я пишаюся. Це означає, що я використовую натуральні інгредієнти, мої кулінарні знання, найсучасніші прилади та ретельний процес забезпечення якості. Крім того, задоволення клієнтів є важливою частиною мого бізнесу, і я постійно збираю корисні відгуки, щоб покращити смак моїх продуктів.

Ми звертаємо увагу на відгуки наших клієнтів і прагнемо покращувати наші продукти та послуги для задоволення їхніх потреб. Я хочу робити більше, ніж просто добре – я хочу бути найкращим. Створення індивідуальної атмосфери також є ключовим моментом. Створення приємного та комфортного середовища в міні-магазині є дуже важливим.

Я намагаюся створити комфортну та приємну атмосферу для наших клієнтів у міні-пекарні. Це включає в себе забезпечення того, що не тільки їжа є смачною, але і що клієнти відчувають себе комфортно і щасливо в обстановці. Для того, щоб наш бізнес працював ефективно і ефективно, я займаюся практикою управління бізнесом, наприклад, розробкою фінансових планів, наймом і управлінням персоналом, а також розробкою ефективної маркетингової стратегії. Це допомагає нашій компанії рости і процвітати.

Я завжди прагну досліджувати нові концепції та новизни в хлібопекарському та діловому світі. Ми постійно намагаємося модернізувати наші товари та диверсифікувати лінійку продуктів. Коли наші продукти вийшли на ринок, я був вражений тим, що вони вже надавали особливу увагу здоров’ю, і наша піца була не схожа на інші.

Моя відданість майстерності, відданість до досконалості, і турбота про клієнтів також дуже важливі для мене. Ці стратегії дозволили нам створити процвітаюче підприємство. Вони продовжують мотивувати мене кожен день, щоб прагнути робити краще.

Єгор Левченко: “Навіщо чекати, якщо ми все одно прийшли до франчайзингової моделі”

Чому б вам не почати з створення невеликого пекарня і потенційно розширити його в франшизу пізніше? Багато відомих індивідуальних брендів потребують п’яти або більше років роботи, перш ніж вони досягнуть цієї точки.

Єгор Левченко заявив, що відкриття франшизи “Горячі булочки” було життєво важливим для їхнього бізнесу і запитав, чому це було виконано швидко. Він наголосив на деяких ключових причинах.

З самого початку, ми створили особливу концепцію для нашої пекарні, яка відрізняє її від інших. Це не просто місце, де можна знайти печиво, а зручне місце, де клієнти можуть насолоджуватися найкращим випічкою, в холодній атмосфері. У рамках цього, ми включаємо виняткові предмети, приємний декор, приємний персонал і ретельно продумані деталі. Вони разом створили те, що ми вважали ідеальною бізнес-можливістю.

Перед тим, як взяти на себе зобов’язання щодо франшизи, ми провели детальний аналіз ринку та аналітику. Ми оцінили рівень попиту, випробували ряд бізнес-практик і оцінили поведінку конкурентів. Це дозволило нам усвідомити велику здатність концепції розвивати та залучати клієнтів. Простіше кажучи, у нас була потреба в такому продукті, тому чому б не розпочати франчайзинговий бізнес відразу?

Ми наполегливо працювали, щоб створити міцний бренд для наших гарячих роллів. Скласти ім’я було важко, але мій досвід пекарства дав мені гарну основу для створення продукту хорошої якості, який запам’ятають клієнти. Це дозволило нам мати впізнаваний бренд, який був готовий до розробки, коли ми почали.

Ми з партнером запропонували об’єднати зусилля, щоб створити і розширити бізнес за допомогою франчайзингу. Коли дотримуватися встановленого курсу дій є нормою, було б дивно відхилятися. Ефект мережі: франчайзинг дає нам можливість швидко розширити наш вплив як в Києві, так і в інших сусідніх районах. Отже, це створює мережевий ефект, який підвищує визнання бренду і приваблює більше клієнтів.

Я вважаю, що наше рішення почати франшизу було правильним і заснованим на нашій практиці, рідкісності ідеї, і переконанні в сильному бренді Hot Pancakes. Це дозволило нам прискорити розширення та еволюцію нашої корпорації, звертаючись до бізнесменів, які володіють таким же ентузіазмом до неперевершеної кухні та відмінного обслуговування клієнтів.

Єгор Левченко: «Ми відкрилися під час війни, тому після перемоги будемо розвиватися ще краще»

Олена, журналістка, цікавиться не тільки справами бізнесу, але й державою. У той час як Україна перебуває у стані війни, що інтерв’юер бачить як потенційні можливості для свого підприємства, коли перемога буде одержана?

Єгор Левченко прокоментував, що хоча їх нинішні здібності можуть бути обмежені, їхній нинішній успіх у війні, безумовно, дозволить їм прогресувати ще далі, коли вони в кінцевому підсумку досягнуть успіху.

Післявоєнний комерційний світ – це наша законна амбіція. Інформація Ми прагнемо побудувати процвітаючий післявоєнний бізнес.

Для будь-якого підприємницького прагнення важливо мати почуття стійкості та гармонії. Як тільки український конфлікт буде врегульований, економіка може знову почати процвітати, забезпечуючи незліченні перспективи для процвітання підприємців. Я особливо повинен знати, як сектор гостинності, в якому я працюю, змінюється з точки зору ринкових уподобань та потреб споживачів, щоб я міг удосконалювати свою тактику і залишатися конкурентоспроможним.

Я віддаю щонайменше 20% свого прибутку на благодійність щомісяця. Крім того, я наймаю кілька людей, які отримують офіційну компенсацію за свою роботу, за яку ми також платимо податки. Я не фанат фрази “економічний фронт”, оскільки я вірю, що є тільки одне справжнє поле битви. Проте, наш бізнес створює можливості для працевлаштування, забезпечує бюджет країни, яка бореться, і ми жертвуємо як волонтерам, так і людям, яких ми особисто знаємо.

Слава Україні!

Оцініть статтю
1
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Мармолеум – екопокриття для будь-якого приміщення
Переглядів: 575
Що означає, коли метелик залетів в будинок?
Переглядів: 2156
Як обрати штори для дому – корисні поради
Переглядів: 550
Джоггери і карго: в чому різниця
Переглядів: 549
Чистити зуби до або після їди: що краще?
Переглядів: 627
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Готові модульні будинки від Nordi House
Переглядів: 145
5 причин купити клей для плитки в Фенікс центрі
Переглядів: 137
Ethereum ETF: шлях до інвестування для новачків та досвідчених трейдерів
Переглядів: 171
Трансформація міських просторів за допомогою модульних технологій
Переглядів: 188
Стільці та крісла з ротангу – особливості таких меблів
Переглядів: 130