Як не зійти з розуму у соціальному житлі?

Автор: Туленіна Каріна
Категорія: Лайфхаки та поради;
29.11.2022;
318;
хв читання
Як не зійти з розуму у соціальному житлі?
Зміст:

Через повномасштабне вторгнення багато українців були вимушені мігрувати в інші країни, де опинилися в не найліпших умовах. Соціальне житло, яке пропонують країни, приймаючи біженців не завжди комфортне. В більшості випадків їх розселяють у спортзалах, школах та таборах. Тому якщо Ви опинилися в такому місці, не поспішайте впадати у відчай. Ми підібрали Вам найдієвіші лайфхаки, які допоможуть не зійти з розуму.

Не забувайте про особистий простір

Найчастіше у соціальному житлі розміщують велику кількість людей, тому бракує часу наодинці з собою. Через це може спостерігатися підвищена дратівливість та депресивний стан. Намагайтеся уникати цього. Виділяйте хоча б одну годину на добу, яку проведете повністю самі. Навіть звичайна прогулянка по парку допоможе Вам відчути спокій та гарне самопочуття.

Комунікуйте з людьми

Спілкування- важлива частина нашого життя. Спробуйте знайти друзів зі спільними інтересами, з якими зможете проводити дозвілля. Можливо один з них стане вашим майбутнім сусідом по квартирі, що значно полегшить її пошук.

Здійсніть ваші давні задуми

Згадайте цілі, на які завжди бракувало часу. Можливо, це вивчення англійської мови, малювання, шахи чи онлайн-курси. Це допоможе відволіктися та з користю провести час.

Вивчіть місцевість у якій перебуваєте

 На даний момент українцям надано багато пільг, тому не втрачайте можливість користуватися ними. Відвідуйте виставки, екскурсії, музеї та театри. Цікавтеся історією міста, у якому живете та його архітектурою.

Займайтеся спортом

У здоровому тілі – здоровий дух і глузд також. Заняття спортом сприяють не лише фізичному, а і духовному стану людини. Покращують настрій та самопочуття. Не обов’язково записуватися до елітного спортзалу, пятнадцати хвилинної пробіжки зранку буде достатньо для початку.

Комфорт- запорука всього

Доволі часто у спортзалах та школах немає належного опалення. Подбайте, щоб Ви завжди були одягнуті згідно до температури приміщення, у якому живете. Якщо не вистачає коштів, можна звернутися до гуманітарних центрів, де видають ковдри та теплу одежу.

Користуйтеся додатками для біженців

Ось список додатків, які зроблені для полегшення життя українців закордоном:

  • Smart Migration;
  • Germany4Ukraine;
  • Crisis information translated;
  • I Can Help Host.

І не забувайте, що житло такого типу недарма називають тимчасовим. Не падайте духом, шукайте різні варіанти переїхати з нього та вірте у світле майбутнє. Незабаром все закінчиться і ми повернемося на Батьківщину, де будемо святкувати перемогу та відчувати себе насправді вдома.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 106
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів