Зелена кухня: дизайн інтер’єру, ідеї ремонту

Автор: Аліна Нішта
Категорія: Ремонт;
15.02.2023;
198;
Зелена кухня: дизайн інтер’єру, ідеї ремонту
Зміст:

Ремонт кухні

Кухня є однією з найважливіших частин у квартирі. В цьому місці ми проводимо значну частину свого часу. Саме тому, перед ремонтом та створенням дизайну кухні, варто добре обдумати, який би саме інтер‘єр Ви хотіли бачити кожного дня навколо себе. Звертати увагу потрібно на все: від загальної кольорової гами кухні до найменшої дрібнички, наприклад, які саме у Вас будуть рушники. Пам’ятайте, що тільки ідеально підібрана кожна детель – в цілому буде складати гармонійний та слушний дизайн кухні. Зазвичай, кухні роблять більш в нейтральних кольорах:

  • бежевий;
  • мокко;
  • сірий;
  • коричневий;
  • молочний;
  • білий тощо.

Утім, якщо Ви полюбляєте більш яскраві кольори і хочете зробити свою кухню більш яскравою та незвичайною – то ця стаття саме для Вас! Адже в ній зібрані приклади для оформлення кухні в зеленому кольорі та реальні фото стильних зелених кухонь.

Кухня зеленого кольору

Зелений колір є досить універсальним, адже має велику палітру відтінків. Цей колір заспокоює та розслабляє, а також допомагає позбавитися від стресу та негативних емоцій. Ще великим плюсом є те, що зелений колір чудово поєднується з різними матеріалами:

  • дерево;
  • метал;
  • кераміка тощо.

Тож, зробити дизайн кухні зеленого кольору – буде дуже вдалим та універсальним вибором! 

Кухня в зеленому кольорі в еко-стилі

Еко-стиль в інтер’єрі – це прагнення створити та заповнити простір навколо себе якомога більше природними, натуральними матеріалами. Цей стиль полюбляє мінімалізм та витонченість. В ньому можуть бути використані дерев’яні, глиняні, кам’яні матеріали. І звичайно, еко-стиль просто неймовірно виглядає в поєднанні з зеленими відтінками. Тому, якщо Ви прихильник такого стилю, то ці ідеї дизайну для Вас!

Кухня в зелених тонах в сучасному стилі

Сучасний стиль немає конкретного уявлення. Він увібрав у себе все: нотки мінімалізму, трохи еко-стилю, деталі із класичного стилю та багато інших. Тут немає меж для Вашої фантазії. Проте, основні деталі притаманні для такого стилю все ж є. Це метал, скло, дзеркала, гострі та чіткі лінії. Дивіться ідеї зелених кухонь в сучасному стилі та надихайтесь для створення своєї!

Класичний стиль для кухні в зеленому кольорі

Класичний стиль багатий на акуратні форми, аристократичні деталі та неяскраві відтінки. Для такого стилю чудово підійдуть світлі відтінки зеленого в поєднанні з білим, золотим, срібним кольорами. В інтер’єрі чудово будуть виглядати предмети з кришталю, фарфору або деревини. 

Коментарі

Нові записи
Проектування котеджів – ідеї та тренди
Переглядів: 131
Основні причини встановлення відеоспостереження
Переглядів: 70
Як обрати якісний диван – поради
Переглядів: 84
Який матрац вибрати: пружинний чи безпружинний
Переглядів: 1982
Мармолеум – екопокриття для будь-якого приміщення
Переглядів: 174
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів