Поради щодо вибору домофону для квартири

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Новини партнерів;
23.12.2022;
456;
хв читання
Поради щодо вибору домофону для квартири
Зміст:

Для підвищення рівня безпеки в квартирі за доступною ціною багато хто вибирає домофони. Це відносно просте обладнання СКУД, яке за час спромоглося довести свою ефективність у роботі. Вони набагато ефективніші, ніж дверні очі.

При цьому володіють досить простою системою: панель виклику, монітор домофону і додаткове обладнання для підключення. І представлені у широкому асортименті: https://hikvision.co.ua/ua/domofony/dlya-kvartiri/. Розглянемо деякі нюанси вибору такого обладнання.

На що звернути увагу при виборі домофону для квартири?

Відео чи аудіо зв’язок?

Домофони можуть бути виключно з аудіо зв’язком або доповнюватися ще й зв’язок по відео, якщо в обладнанні передбачена камера. Перший варіант обладнання є доступнішим за вартістю, але ідентифікувати особу буде досить складно. Найчастіше застосовуються в офісах або багатоквартирних будинках як загальна система.

За допомогою відеодомофона у користувача з’являється можливість не тільки почути, а й побачити відвідувача – подібні домофони забезпечують високий рівень безпеки. дають можливість без проблем ідентифікувати людину, яка прийшла в гості. Також перевагою подібного обладнання є те, що камера в панелі виклику може проводити зйомку фото і відео в момент вашої відсутності.

Вибір панелі виклику

Це спеціально призначений пристрій, який встановлюється за межами приміщення: вхідні двері, хвіртки, ворота і т.д., завдяки чому можна буде бачити та спілкуватися з людиною. Зазвичай обладнання має антивандальний корпус, що забезпечує високий рівень безпеки. Разом з цим можуть комплектуватися кодовою клавіатурою або зчитувачем карт.

Вибираючи панель виклику потрібно звертати увагу на характеристики вбудованої камери – кут огляду або якість зображення. Дозвіл камери має бути достатньо, щоб можна було ідентифікувати особу. А щодо кута огляду, то його має бути достатньо для повного огляду території.

Викликові панелі оснащуються інфрачервоним підсвічуванням, що дає можливість розрізняти зображення ніч. Є домофони, які додатково комплектуються підсвічуванням, тому навіть при поганому освітленні користувач отримує якісну картинку. Підключатися викликові панелі можуть за допомогою Wi-Fi або за допомогою кабелю «вита пара».

Характеристики дисплея

Нині більшість дисплеїв кольорові. Що стосується діагоналі екрану, то він може змінюватись в діапазоні від 3 до 10 дюймів. Потрібно враховувати, що чим більше діагональ екрану, тим зручніше буде розглядати тих, хто перебуває перед панеллю виклику. Великий екран є особливо актуальним для людей з поганим зором.

Наявність картки пам’яті

Є домофони для квартири, які можуть оснащуватися функцією запису відео та фото. Це особливо актуально в тому випадку, якщо ви часто відсутня вдома. Слід зазначити, що у подібних моделях обов’язково наявність внутрішньої пам’яті і/або слота під карту пам’яті. Саме на неї вестиметься запис.

Управління замками

При установці електромеханічних або електромагнітних замків за допомогою домофону можна буде керувати замком. Це зручно, т.к. не буде необхідності йти до дверей або хвіртки, або навіть перебуваючи далеко від дому впустити своїх знайомих.

Враховуючи всі ці критерії, ви зможете вибрати та купити домофон для квартири, який буде відповідати всім вимогам та побажанням.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Актуальні букети на 8 березня
Переглядів: 911
Как очистить кэш в Telegram: на Android, на iOS, на ПК
Переглядів: 342
На якій висоті вішати телевізор?
Переглядів: 1455
10 цікавих фактів про Анну Трінчер
Переглядів: 286
Виробництво меблів від Меблі-Сервіс
Переглядів: 448
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як вибрати натяжні стелі для оселі
Переглядів: 148
Цікаві факти про банани: де ростуть, як вирощують та багато іншого
Переглядів: 82
Цікаві факти про картину Сікстинська мадонна
Переглядів: 99
Образ та риси характеру Лускунчика
Переглядів: 133
Образ та характеристика Дон Кіхота
Переглядів: 146