Поради щодо вибору домофону для квартири

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Новини партнерів;
23.12.2022;
215;
хв читання
Поради щодо вибору домофону для квартири
Зміст:

Для підвищення рівня безпеки в квартирі за доступною ціною багато хто вибирає домофони. Це відносно просте обладнання СКУД, яке за час спромоглося довести свою ефективність у роботі. Вони набагато ефективніші, ніж дверні очі.

При цьому володіють досить простою системою: панель виклику, монітор домофону і додаткове обладнання для підключення. І представлені у широкому асортименті: https://hikvision.co.ua/ua/domofony/dlya-kvartiri/. Розглянемо деякі нюанси вибору такого обладнання.

На що звернути увагу при виборі домофону для квартири?

Відео чи аудіо зв’язок?

Домофони можуть бути виключно з аудіо зв’язком або доповнюватися ще й зв’язок по відео, якщо в обладнанні передбачена камера. Перший варіант обладнання є доступнішим за вартістю, але ідентифікувати особу буде досить складно. Найчастіше застосовуються в офісах або багатоквартирних будинках як загальна система.

За допомогою відеодомофона у користувача з’являється можливість не тільки почути, а й побачити відвідувача – подібні домофони забезпечують високий рівень безпеки. дають можливість без проблем ідентифікувати людину, яка прийшла в гості. Також перевагою подібного обладнання є те, що камера в панелі виклику може проводити зйомку фото і відео в момент вашої відсутності.

Вибір панелі виклику

Це спеціально призначений пристрій, який встановлюється за межами приміщення: вхідні двері, хвіртки, ворота і т.д., завдяки чому можна буде бачити та спілкуватися з людиною. Зазвичай обладнання має антивандальний корпус, що забезпечує високий рівень безпеки. Разом з цим можуть комплектуватися кодовою клавіатурою або зчитувачем карт.

Вибираючи панель виклику потрібно звертати увагу на характеристики вбудованої камери – кут огляду або якість зображення. Дозвіл камери має бути достатньо, щоб можна було ідентифікувати особу. А щодо кута огляду, то його має бути достатньо для повного огляду території.

Викликові панелі оснащуються інфрачервоним підсвічуванням, що дає можливість розрізняти зображення ніч. Є домофони, які додатково комплектуються підсвічуванням, тому навіть при поганому освітленні користувач отримує якісну картинку. Підключатися викликові панелі можуть за допомогою Wi-Fi або за допомогою кабелю «вита пара».

Характеристики дисплея

Нині більшість дисплеїв кольорові. Що стосується діагоналі екрану, то він може змінюватись в діапазоні від 3 до 10 дюймів. Потрібно враховувати, що чим більше діагональ екрану, тим зручніше буде розглядати тих, хто перебуває перед панеллю виклику. Великий екран є особливо актуальним для людей з поганим зором.

Наявність картки пам’яті

Є домофони для квартири, які можуть оснащуватися функцією запису відео та фото. Це особливо актуально в тому випадку, якщо ви часто відсутня вдома. Слід зазначити, що у подібних моделях обов’язково наявність внутрішньої пам’яті і/або слота під карту пам’яті. Саме на неї вестиметься запис.

Управління замками

При установці електромеханічних або електромагнітних замків за допомогою домофону можна буде керувати замком. Це зручно, т.к. не буде необхідності йти до дверей або хвіртки, або навіть перебуваючи далеко від дому впустити своїх знайомих.

Враховуючи всі ці критерії, ви зможете вибрати та купити домофон для квартири, який буде відповідати всім вимогам та побажанням.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 107
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів