Рекуператори для квартири – особливості

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Новини партнерів;
14.12.2022;
396;
хв читання
Рекуператори для квартири – особливості
Зміст:

Клімат у нашій країні змінюється за сезонами. Незалежно від того, про житлові або нежитлові приміщення йдеться, одночасно виникає потреба в їх нагріванні, а в іншому в випадку – в охолодженні. Провітрювання та кондиціонери не завжди дають потрібний результат, проте застосування рекуператора точно дозволить досягти оптимальних параметрів повітряних мас усередині приміщення. З їх допомогою досягається не тільки надходження свіжого повітря в простір кімнати, а й баланс охолодження та нагрівання повітря, що має багато позитивних моментів.

Як працює рекуператор

Принцип дії пристрою досить простий і полягає у заміні відпрацьованого повітря свіжим. Рекуператор має вхід та вихід, як на вулиці, так і всередині приміщення. Поступаючи всередину корпусу, повітряні маси контактують з теплообмінником і поступово набувають такої ж температури, як у кімнаті. Тобто взимку холодне повітря з вулиці нагрівається і подається всередину теплим, а влітку навпаки охолоджується. Входи та виходи можуть працювати по черзі або одночасно залежно від параметрів конкретного пристрою.

Усереднення температури відбувається ефективно у всіх моделях, оскільки вони розраховані саме на той обсяг потоку, що проходить крізь них, який можуть обробити. Відвідавши інтернет-магазин https://heatrecovery.shop/, ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію про те, чим відрізняються рекуператори і який найбільше підійде у вашому випадку.

Вибирати пристрій необхідно, виходячи з параметрів приміщення. Наприклад, вибравши рекуператор даного каталогу https://heatrecovery.shop/rekuperacia/bytovye-rekuperatory/rekuperatory-dlja-kvartyry/, ви зможете успішно налаштувати систему повітрообміну у своїй квартирі. Слід з особливою увагою поставитися до площі вашого приміщення та продуктивності апарату.

Переваги рекуператорів повітря

Купуючи рекуператор будь-якого призначення, ви зможете відчути переваги його експлуатації:

  • завжди чисте та свіже повітря;
  • комфортна температура для перебування у приміщенні;
  • економія на опаленні та кондиціюванні;
  • зникають проблеми появи грибка, плісняви, появи конденсату на вікнах;
  • гарна теплоізоляція.

Мати в будинку або офісі рекуператор означає піклуватися про своє здоров’я. Це помічник номер один для тих, хто прагне ідеального балансу температур і завжди чистого і свіжого повітря.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі
Настя

масляна батарея це теж рекуператор?

alex.maloy

а як краще розрахувати потужність рекуператора для квартири в 47 кв.м.?

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 106
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів