Модні кольори для фарбування стін

Автор: Дар’я Будакова
29.12.2022;
1300;
хв читання
Модні кольори для фарбування стін
Зміст:

Як вибрати колір стін? Вічне питання, яке закінчується наймасштабнішими сварками під час ремонту. Підбір кольорів для фарбування стін – це головний етап, який вважається базовим та основним,  під який далі буде підбиратися загальний стиль та деталі в інтер’єрі.

На щастя, тренди зараз диктує практичність, зручність та простота, тому вигадувати щось неможливе та непоєднуване не прийдеться. 

Палітра кольорів

Зараз в тренді мінімалізм, тому модні кольори в інтер’єрі Вас точно не здивують. Обирайте базову палітру, яка буде підложкою під майбутній дизайн. 

Пригляніться до таких кольорів й відтінків:

  • Нюдовий (бежевий, айворі, молочний);
  • Сірий (вологий асфальт, мишачий, графітовий);
  • Зелений (хакі, фісташковий, оливковий);
  • Коричневий (кава з молоком, шоколадний, каштановий);
  • Чорний;
  • Білий.

Це будуть нейтральні кольори, які будуть нести основне навантаження, вони можуть бути як акцентом, так і фоном, до якого можна приєднувати  деталі.

Мінімалістичний стиль

Разом з мінімалізмом стала актуальна й монохромність, коли весь дизайн складається з одного кольору та його відтінків. Це виграшний варіант, якщо Ви хочете, щоб ремонта вистачило надовго та весь простір поєднувався між собою, складаючи одну цілісну картину. Квартира чи будинок виповнений у монохромному стилі виглядають дуже стильно та дорого, це актуальний ремонт, який не тільки трендовий, а й комфортний для існування. За допомогою монохромності Ви створите стриманий ремонт, який не буде дратувати око. В залежності від вибраного відтінку можна створити простір для певної особи, наприклад: рожеві відтінки для кімнати донечок, молочні – для вітальні, сірі – для спальної кімнати батьків. Кожен колір має своє значення, тому сприйтеся на це.

Як поєднувати кольори

Якщо Ви хочете додати трохи складності до Вашого ремонту, то пам’ятайте про поєднання. Мінімалізм – це актуально, але є ще багато сучасних технік, за допомогою яких можна створити неповторний ремонт. Це не обов’язково має бути один колір чи його відтінки, можна вміло поєднати декілька різний кольрів, додати акцентні деталі, чи вписати цікавий принт.

Ось декілька Лайфхаків для поєднання кольорів.

Не беріть за основу більше 3х кольорів

Це максимальна кількість, яку можна грамотно поєднати, далі буде перевантаження та перебір.

Дивіться на природу

Навколишнє середовище показує найприродніше поєднання кольорів, тому вдивляйтеся в деталі. Якщо Ви не знаєте як вписати шпалери з зебровим принтом, то подивіться фото сафарі. Зебровий принт добре поєднується з пісочними відтінками та хакі . Все це виглядає так, як і повинно, бо це вже було вигадано до Вас.

Спирайтеся на колірне коло

Найбільше поєднуються між собою сусідні кольори, які знаходяться близько один до одного, та протилежні кольори, які поєднуються за рахунок своєї контрастності.

Доречність кольорів у просторі

Кожен колір має своє значення, чи відповідає певній атмосфері, тому треба знати, що певні кольори відповідають певним кімнатам, з погляду практичності чи доречності. Якщо Ви шукаєте певний колір, то зверніть увагу на інститут кольору Pantone, вони займаються впливом кольорів на певні галузі.

Для спальні

У спальній кімнаті повинно бути комфортно, спокійно та затишно. Пригляніться для молочного, сірого та білого. Це кольори, які не будуть дратувати , а навпаки будуть заспокоювати.

Для кухні

Якщо Ви використовуєте кухню за призначенням та багато готуєте, то Вам потрібно думати про практичність. Фарбуйте стіни у кольори, на яких не буде видно бруду, не беріть надто світлі відтінки, які будуть вимагати ідеальної чистоти. Обирайте сірий, оливковий, моко.

Для коридору

Цей простір має бути максимально спокійним та непримітним, бо він і так буде навантажений верхнім одягом, взуттям, тому до коридору підходить монохромний стиль. Пофарбуйте стіни у сірий, білий, чорний чи коричневий, щось максимально базове та просте. 

Для вітальні

Радимо вибирати щось світле, щоб створювалася привітна та яскрава атмосфера. У вітальній можна поекспериментувати, додати принт, яскраві деталі та ключові ознаки вибраного Вами стилю. Зараз такий час, коли немає певних канонів та правил щодо ремонту, тому не обов’язково обирати щось світле, Ви можете хоч повністю зробити її чорною та це буде виглядати круто та свіжо.

Для дитячої кімнати

Для діток буде дуже сумно підбирати щось мінімалістичне, про монохромність і не йдеться, тут можна поєднувати кольори, використовуючи прийоми трьох кольорів,чи контрасних, щоб це відповідало віку та потребам малечі, але й виглядало стильно та не вибивалося із загальної картини. Оберіть поєднання молочного, рожевого та м’ятного, чи синього, білого та смарагдового.

Колір – наука, яку треба уміло вписати, обіграти, поєднати, тому починайте з базових кольорів, які працюють простіше, а якщо Ви хочете щось цікавеньке, то використовуйте підказки вище. Не перенавантажуйте простір, пам’ятайте про виправданість, доречність і простоту.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Марк Куцевалов: біографія, особисте життя та ще 5 цікавих фактів
Переглядів: 325
Як вибрати технологічні чоловічі бігові кросівки Skechers
Переглядів: 347
Як прати тюль в пральній машині 
Переглядів: 231
Купівля меблів – що важливо
Переглядів: 441
Доставка ролів в Одесі – ресторан Помодоро
Переглядів: 376
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як вибрати натяжні стелі для оселі
Переглядів: 142
Цікаві факти про банани: де ростуть, як вирощують та багато іншого
Переглядів: 76
Цікаві факти про картину Сікстинська мадонна
Переглядів: 93
Образ та риси характеру Лускунчика
Переглядів: 127
Образ та характеристика Дон Кіхота
Переглядів: 137