Що означає, коли метелик залетів в будинок?

Автор: Олександра Гресь
Категорія: Цікаве;
03.01.2023;
4169;
хв читання
Що означає, коли метелик залетів в будинок?
Зміст:

Позитивні прикмети

Старі прикмети та забобони часто пов’язані з тваринами, птахами та навіть комахами. І люди завжди хочуть розуміти, як роз’яснюється той чи інший знак. Щоб знати чи готуватись до хороших новин, подій чи навпаки – бути на сторожі. Вірити в це чи ні, цей вибір вже лежить за кожним особисто. Але така людська природа –  бажання знати все наперед.

Метелик – комаха, яка зачаровує своєю незвичайною красою. Навіть ті люди, які бояться комах часто задивляються на цю красу, яка радує око. То ж якщо до вас залетів метелик, це може означати багато чого. І поспішаю сказати, що багато чого хорошого.

Якщо яскрава красуня:

 • Залетіла у хату і кружляє над головою, то варто очікувати хороших новин;
 • Сіла на голову, то вас очікує вдала поїздка, або цікава зустріч;
 • Сіла на праве плече – чекайте гостей;
 • Кружляє по хаті, складається враження ніби танцює крильцями, то це чудовий знак. В давнину казали, що скоро буде весілля в цій хаті або дуже велике свято;
 • Залетіла у квартиру і сіла на столі. Прогнозує добробут вашій родині, спокій у вашому домі. Також зустріч з близькими та рідними, можливо до нових корисних знайомств;
 • На балкон залетіло чи сіло 3 метелики, відбуватимуться події, які нестимуть тільки один позитив і гарний настрій;
 • Залетіла в робоче приміщення чи офіс, це хороший знак для компанії, підприємства. Покращення фінансового становища, прибуток та кар’єрний ріст.

Щоб ваші бажання обов’язково збулись і щастя, яке приніс на своїх крилах метелик лишилось у вашому домі треба обережно зловити комаху в долоні. Після того як ви обережно зловили, тримаючи в долонях, піднести до обличчя і пошепки промовити все те хороше, про що подумали першим ділом. Потім відпустіть яскраву красуню на волю. Так ваші найзаповітніші мрії та бажання можуть бути здійснені.

Негативні прикмети

Метелик наскільки сам по собі хороший знак, що в нього мало негативних трактувань з його появою  у вашому домі. Але є декілька таких, будьте уважні якщо метелик:

 • Сів на ліве плече – неочікувана зустріч з ворогом, неприємною людиною. Така зустріч може закінчитись не найкращим результатом, то ж будьте обережні.
 • Наші предки вірили, якщо чорний метелик, цвіркун залетіли  до хати ввечері та почали стрекотати, то це передвіщає тяжку хворобу або смерть одній із людей в кімнаті. Щоб це попередити, комаху одразу ж ловили і випускали на вулицю. Народна прикмета каже, що вбивати комаху не можна, бо вважали її за душу померлого, яка передчуває біду і летить туди попередити господарів про неї. Тому і казали, що через те і живуть метелики мало, адже як тільки вони знайдуть спокій, то покидають цей світ.

Яким шляхом метелик потрапив в приміщення?

Метелик може залетіти двома шляхами: або дверима, або у вікно. Якщо через балкон – це також вважається, як через вікно. Якщо метелик залетів:

Через вікно

Чудова прикмета. Треба чекати радості та хороших новин у вашому домі. Таке явище може бути пов’язане з довгоочікуваним поповненням в сім’ї, що не може не радувати. Також може віщувати легкі пологи.

Через двері

Чекайте гостей, хороший захід вам гарантований. Гостями можуть бути давні друзі, які подарують вам максимально багато гарних емоцій. Позитив і радість в колі близьких друзів вам гарантований.

Значення по кольору та розміру

А саме в чому вам чекати щастя, залежить від кольору крилатої красуні. Якщо комаха:

 • Різноколірна. Принесе вам безтурботність, щастя, розваги;
 • Золотава. Принесе вам грошенята, успіхи в роботі, кар’єрний ріст;
 • Білий метелик. Вдача та успіх з вами до кінця року.
 • Червона або рожева. Романтичні стосунки, зміни в особистому житті на краще, велике кохання, або навіть одруження.
 • Тьмяні кольори. До неочікуваної вдачі, яка триватиме не так довго.
 • Блакитний/зеленкуватий. Спокій в сімейному житті, відсутність конфліктів, стабільність на роботі .

Взагалі чим більший і яскравіший метелик бʼється у вікно, тим більше щастя до вас він несе на своїх крилах. Головне відкрити й впустити його у свій дім. Якщо комаха велика, а крила маленькі, то радість і надлишок триватиме коротший відрізок часу.

Трактування для незаміжніх людей

Якщо нежданий крилатий гість завітав до не одруженого хлопця чи дівчини, то найближчим часом вони зустрінуть людину до якої матимуть симпатію. Їхнє спілкування може з великою ймовірність перерости в романтичні стосунки. В давнину казали, що цей знак до весілля. Якщо метелик червоних відтінків, то неочікуване палке кохання, що швидко переросте в серйозні стосунки з одруженням.

До чого візит зимою?

Якщо ця дивовижна комаха завітала до вас взимку, що дуже рідкісне явище, то вас чекають грандіозні зміни у вашому житті. Коли метелик прилетів і покружляв по домівці, потім всівся на стіну чи меблі, то переміни чекають абсолютно всіх в родині. А от коли приземлився на когось конкретного, то зміни стосуватимуться особисто тієї людини, але якось можуть зачепити і інших, бо в родині всі між собою пов’язані. Тут треба звернути і на колір увагу, яскраві – щастя, темні(чорні, сірі) – біду.

Головне, якщо з вами таке сталося, бути обережним. Коли ви налаштовані на позитив з вами стануться хороші речі. Перш за все метелик – це красива комаха, яка повинна радувати око.

Оцініть статтю
4
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Найпопулярніші польські імена
Переглядів: 465
Теніс в Україні: Заробіток, Тренування та Створення Зірок – Відгук Андрія Амірханяна
Переглядів: 658
Особливості ландшафтного дизайну
Переглядів: 569
Оксамит і велюр: у чому різниця
Переглядів: 768
20 маловідомих та цікавих фактів про Т.Г.Шевченко
Переглядів: 235
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як грати в слоти: правила та рекомендації для новачків
Переглядів: 79
Як намалювати зайчика: покрокова інструкція для дітей
Переглядів: 111
Як обрати юриста з нерухомості в Києві
Переглядів: 109
Косметичний ремонт в квартирі – коли ти жінка без чоловіка
Переглядів: 78
22:33 на годиннику – що це означає?
Переглядів: 110