Особливості ландшафтного дизайну

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Новини партнерів;
13.02.2023;
232;
хв читання
Особливості ландшафтного дизайну
Зміст:

Ландшафтний дизайн дуже популярний у сучасному світі. Надають гарного зовнішнього вигляду будівлі не тільки наявність великої кількості насадженостей чи наявність архітектурних об‘єктів, але і вигляд тротуарної плитки, яка використовуватиметься для вистилки доріжок.

Перш ніж купити тротуарну плитку в Києві слід враховувати її характеристики та параметри від яких буде залежати ціна. Для того аби професійно підійти до вирішення цього питання і об‘єднати всі елементи простору в одне ціле, щоб це виглядало максимально гармонійно, варто залучитися допомогою справжніх знавців https://www.kyiv-stroy.com.ua/, яким можна довіряти. 

Які є стилі у ландшафтному дизайні?

До найпопулярніших стилів ландшафтного дизайну можна віднести наступні:

  1. Класика — цьому напрямку прослідковуються точність і чіткість. Характеризують цей стиль стрижені зелені огородження, прямі стежки та топіарні форми.
  2. Кантрі стиль. Це зазвичай сільська атмосфера з витриманим колоритом та національними елементами. Даний стиль характеризують наявністю декоративних рослин, садового обладнання і невибагливих насаджень. Також глиняні, дерев’яні чи кам‘яні вироби є візитівкою кантрі направлення. 
  3. Китайський стиль. Поєднує в собі простоту та символізм. Китайський і японський стилі — це типово для культури Сходу. Обов‘язковою є наявність водойми, ставка чи джерельця. 
  4. Модерн. Такий стиль символізує комфорт та функціональність. В ньому має бути присутнє зонування простору: басейн, спортивний майданчик і їдальня. 
  5. Хай тек — це про сучасність та виразні лінії. Найбільш популярними у використанні є скло, пластик, дзеркальні поверхні чи залізо. Доріжки можуть бути прямими чи зигзагоподібними. В насадженнях варто віддати перевагу деревам з чіткою геометрією.

Проекти створюються з урахуванням найдрібніших деталей та вимог для кожної конкретної ситуації. Досвідчені фахівці допоможуть зробити вашу територію красивою та зручною.

Підготовчі моменти та проектування

Найважливішим є збір всіх даних, які допоможуть у створенні проекту. До останніх належать: план проходження комунікацій, геологія, складова ґрунту, підземні споруди та інше. Далі важливо підібрати насадження, освітлюючі елементи і архітектурні форми. Ландшафтні роботи виконуються зі застосуванням спеціальних комп’ютерних програм і тільки професійними дизайнерами.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 106
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 122
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів