Кімнатні рослини, які не потребують багато світла

Автор: Аліна Трикіша
03.12.2022;
1519;
хв читання
Кімнатні рослини, які не потребують багато світла
Зміст:

Усі ми знаємо, що для життя рослин необхідні: вода і світло. Втім, не завжди є можливість поставити горщик на сонячну сторону. Це не привід відмовлятися від кімнатних рослин, адже деякі з них полюбляють тінь. Звісно, що вони також потребують трохи світла, адже воно є основним джерелом енергії для представників флори. Якщо у кімнатах чи офісах сонця майже немає, то вчені кажуть, що штучне освітлення, цілком може його замінити. Тож, ми зібрали для вас добірку невибагливих кімнатних рослин.

Сансев’єрія

Відкриває нашу збірку прекрасна Сансев’єрія або ж, як її ще кумедно називають «тещин язик». Ця рослина невибаглива у догляді та не потребує багато води. Вона спокійно може існувати при наявності тьмяного та неяскравого освітлення. Сансев’єрія росте вгору, її листя часто вибудовує красиву фігуру розетки. Найстрашніший гріх- перезволожити ґрунт. Прекрасний варіант, для тих, у кого мало часу для догляду, але рослинку хочеться.

Бегонія

Це кімнатна рослина, яка не потребує сонячного світла у великій кількості. Ботаніки налічують більш ніж 1800 її видів, більшість з яких вирізняються красою листя, його кольоровою палітрою та візерунками. Проте, не всі різновиди бегонії полюбляють тінь. Купуючи собі цю рослину, дізнайтеся її умови існування.

Антуріум

Антуріум- улюбленець багатьох, адже він вважається тіньовитривалою кімнатною рослиною. При правильному догляді яскрава, червона квітка трикутної форми цвіте протягом цілого року! Проте, перепад температур антуріум не любить. Цікаво, що у дикій природі, він росте на нижньому ярусі у тропічних лісах. Це пояснює його любов до тіні.

Хамедорея (витончена)

Відомо, що кімнатні пальми полюбляють світло, проте хамедорея витончена є однією з небагатьох, яка може існувати у пітьмі. Вона має густе, зелене листя та елегантні бамбукові стебла. Хамедорея заввишки досягає до 2 метрів. Вона ідеально підходить, для кімнат та приміщень, де мало сонячного чи штучного світла. Проте, якщо розмістити пальму в доволі освітленому місці, це позитивно впливатиме на її швидкість росту.

Китайська вічнозелена аглаонема

Рослина спокійно може жити з мінімальною кількістю сонячного світла. Аглаонема вирізняється своїм яскравим листям, завдяки цьому вона може оживити найтемніший куточок будь-якого приміщення. Ці представники флори повинні бути завжди захищені від холоду. Температура у помешканні аглаонеми повинна бути не меншою ніж 15°С. Ці кімнатні рослини, які люблять тінь, повинні знаходитись подалі від прямих променів сонця та протягів. Цікавий факт, що вічнозелена китайська аглаонема є однією з рослин, які допомагають очищати повітря від токсинів.

Заміокулькас

Заміокулькас- чудовий варіант кімнатної рослини для малоосвітлених приміщень, адже зазвичай йому достатньо штучного джерела. Наприклад, люмінесцентні лампи або розжарювання. Ця рослина не любить перезволоження та багато світла- якщо залишити її під прямими сонячними променями на довгий час, то розкішне зелене листя швидко стане жовтим.

Потос (Сциндапсус)

Сциндапсуси- кімнатні рослини, які ростуть в тіні і потребують дуже мало світла. Потоси дуже красиво виглядають у підвісних горщиках, завдяки довгим ліанам та розкішному зеленому листю. Постійно рослину тримати у тіні не варто- інколи їй потрібне середнє освітлення. Завдяки ньому, зелене строкате листя зберігатиме свій колір і соковитість.

Купуючи рослини, варто одразу довідатися її умови існування, адже навіть найбільш тіньовитривалі рослини потребують догляду і дозованого світла. 

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Алла: що означає це ім’я?
Переглядів: 373
Вибір рушників для вашого дому
Переглядів: 543
Актуальні букети на 8 березня
Переглядів: 1000
Як позбутися безладу у ванній кімнаті
Переглядів: 848
Як краще спати новонародженому
Переглядів: 691
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 115
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 81
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 74
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 119
Як правильно вибрати бетон для фундаменту
Переглядів: 139