На що звернути увагу під час вибору ручного ліхтаря?

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
27.04.2023;
120;
хв читання
На що звернути увагу під час вибору ручного ліхтаря?
Зміст:

Вибір ручного ліхтарика насправді є нескладним завданням, однак у багатьох користувачів під час пошуку відповідної моделі виникає низка питань. Наприклад, у цьому асортименті https://www.aks.ua/uk/catalog/fonar/tip-fonarika/ruchnoi можна побачити десятки моделей, що відрізняються технічними параметрами та конструкцією. У цій статті ми розповімо про те, на що потрібно звернути увагу під час вибору ручного освітлювального приладу.

Яскравість

 Яскравість ліхтарика може бути від 10 до кількох тисяч люменів. Потужний світловий потік необхідний для використання у темних приміщеннях та на великій відстані. Однак, якщо обладнання буде використовуватися в ближньому діапазоні, наприклад, для пошуку замкової свердловини, достатньо світлового потоку потужністю не більше 100 люмен.

Габарити

 Ліхтарики бувають різних розмірів та ваги, тому важливо вибрати той варіант, який ідеально підходить для вашого типу діяльності. Якщо є потреба в компактному та легкому пристрої для походів, підійде модель кишенькового типу. коли йдеться про пошукові експедиції, то без потужного та великого ліхтаря точно не обійтися.

Герметичність корпусу

 Якщо ліхтарик буде використовуватися на відкритому повітрі під час походів та подорожей, то важливо, щоб він був водонепроникним та пилозахищеним. Рівень герметичності зазвичай зазначається в описі обладнання.

Режими освітлення

 Ліхтарики також можуть мати різні режими освітлення: тобто потужність і тип світла (яскравий, слабкий, далекий, ближній). Подумайте, яким типом світла вам потрібно користуватися найчастіше та зробіть відповідний вибір

Автономність

 Час роботи ліхтарика безпосередньо пов’язаний із ємністю акумулятора. Деякі ліхтарики також можуть працювати від батарей. Якщо потрібно, щоб аксесуар працював тривалий час без підзарядки/заміни батарейок, краще вибрати модель з великим батарейним відсіком.

Окуляр

 Ліхтарики можуть мати окуляр різних типів. Деякі моделі мають можливість зуму, що дозволяє змінювати дальність світла та рівень розсіювання. Однак щільність світлового потоку при цьому теж сильно змінюватиметься.

Цінова політика

 Як і більшості портативних пристроїв, існує широкий діапазон цін на ручні ліхтарики. Дуже потужні екземпляри можуть коштувати більше 100 доларів, проте для повсякденних завдань зазвичай використовує обладнання не дорожче 10-20 доларів. Варто також враховувати, що дешеві ліхтарики можуть мати низьку якість світла, швидко виходити з ладу або не мати необхідної функціональності.

Насамкінець, вибір ручного ліхтарика залежить від його функціональності та ваших потреб. Вибирайте модель, що задовольняє ваші вимоги, щоб діяльність була простішою і зручнішою.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 138
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 119
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 126
Як дозріти авокадо: корисні поради
Переглядів: 100
Скільки часу собака може терпіти в туалет
Переглядів: 124
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів