Двосторонні стрем’янки для дому та ремонту

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Новини партнерів;
23.01.2023;
199;
хв читання
Двосторонні стрем’янки для дому та ремонту
Зміст:

На сьогоднішній день не можна недооцінювати те наскільки важливі та зручні сучасні двосторонні стрем’янки виготовлені з полегшених сплавів металу. В інтернет-магазині stremyanka.com.ua можна придбати стрем’янки двосторонні від наступних виробників: KRAUSE, WERK, SVELT, ITTOS, VIRASTAR, які довели свою якість та надійність на практиці. Ці компанії досить популярні серед споживачів у всьому світі і встигли заробити собі неабияку репутацію. 

У чому переваги стремянок?

Завдяки ним можна безперешкодно і без додаткового обладнання виконувати ремонтні роботи стін і стелі, ремонтувати оселю всередині і зовні, працювати в саду, встановлювати рекламні банери, а також їх можна використовувати для інших робіт, які потребують знаходження над землею.

Найбільш практичними вважаються двосторонні стрем’янки, що мають зручні і безпечні Л-подібні східці, що розміщені з двох боків. Завдяки такій конструкції ви зможете:

  1. Розширити робочу площу. На робочій площадці є все необхідне для проведення довготривалих робіт на висоті.
  2. Завдяки тому, що стрем’янка двобічна можна підніматися східцями з двох сторін, тому не треба витрачати багато часу для її переміщення. 
  3. Обладнання дозволяє працювати на висоті одразу двом людям.
  4. Через високу стійкість механізму можна не перейматися про належну безпеку.

Двостороння стрем’янка має наступні елементи безпеки: протиковзкі наконечники опори, стягуючі ремені, які попереджують розходження секцій драбини.

Як правильно підійти до вибору сходів?

Для того аби підібрати ідеальну модель необхідно акцентувати увагу на висоті пристрою. Це не фактичний розмір металевого обладнання, а з указанням людського зросту, що збільшує висоту на 50 сантиметрів. Також звертайте увагу на східці, напрямні і фіксатори. Драбини що розсуваються мають фіксуючий пристрій, який зменшує вірогідність на розсування східців. Вони мають металічні розпірки, запірні конструкції, що забезпечують надійне притримання секцій у відкритому стані. Східці мають бути з атисковзких або рифлених матеріалів. 

Вибираючи довжину драбини для завдання, пам’ятайте, що вона повинна бути на 20-30 сантиметрів довше найвищої точки опори. Тому, якщо ви плануєте піднятися на дах, драбина повинна бути вище краю обрешітки даху.

Коментарі з приводу відгуків про всі моделі обладнання різняться, тому бажано їх обирати за належністю.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 107
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів