Як зробити феншуй у квартирі

Автор: Антон Добролюбов
03.10.2022;
394;
хв читання
Як зробити феншуй у квартирі
Зміст:

Феншуй визначається як практика відображення принципів природного світу в штучному середовищі, в якому ми живемо сьогодні. У перекладі з китайської мови “фен” означає “вітер”, а “шуй” – “вода”. Значення терміну феншуй походить з давньої китайської поеми, в якій йдеться про те, що життя людини може стати ідеальним, якщо ми з’єднаємося з потоками навколишньої природи. У дизайні інтер’єру феншуй сприймається як принцип, згідно з яким кожен житловий простір «перетікає» в наступний в будинку. Розстановка меблів повинна притягувати погляд естетично приємним візерунком, а кольори і текстури, що використовуються, повинні випромінювати природу.

Буває важко організувати невеликий простір так, щоб він перетікав, особливо в маленьких двокімнатних або однокімнатних квартирах. Тут ми зібрали всі основні принципи феншуй та адаптували їх спеціально для квартирного способу життя!

ГОЛОВНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Командуюча позиція в приміщенні – це позиція, при якій ви стоїте далі від дверей, не перебуваючи безпосередньо на одній лінії з нею. Один з принципів феншуй полягає в тому, що кімнати повинні бути розташовані так, щоб коли ви стоїте в командній позиції, за вами була надійна опора, наприклад, стіна. Ліжко слід розташовувати так, щоб, лягаючи в ліжко, ви бачили двері і знаходилися якнайдалі від неї, не перебуваючи безпосередньо на одній лінії з нею.

ДВЕРІ І ВІКНА

Ще один принцип феншуй – переконатися, що всі ваші двері можуть відчинятися на 90 градусів або більше. Можливість тримати двері відчиненими та вільними збільшує «потік» у всьому приміщенні. Вікна та підвіконня повинні бути повністю вільними, щоб через них проникало якнайбільше світла. Також час від часу відкривайте всі двері та вікна, щоб очистити повітря у всьому будинку.

НАВІДІТЬ ПОРЯДОК НА СВОЇХ ПОВЕРХНЯХ

Наявність чистих, відкритих поверхонь – один із найважливіших принципів феншуй. Коли ви дивитеся на свою квартиру і бачите чисті лінії, це знімає напругу. Одним із інших основних компонентів феншуй є мінімалізм у дизайні інтер’єру. Замість захаращеного, безладного декору спробуйте використати чисті, прості предмети декору та використовуйте їх економно.

ВИКОРИСТАННЯ ДЗЕРКАЛ

Використання дзеркал має велике значення у феншуй. Дзеркала можуть розширити простір, відобразити більше світла по всій кімнаті і принести ті ж відзеркалюючі властивості, що і водоймища (знову ж, привносячи природу в будинок). Вони також допомагають збільшити кількість командних позицій у кімнаті, коли дзеркала розташовуються так, щоб відбивати вхідні отвори та двері.

ВХІДНА ГРУПА

Відповідно до принципів феншуй, вхід у квартиру – це портал, через який вся енергія входить і виходить, і тому це найважливіший дверний отвір у квартирі. Підтримка чистого та світлого входу до квартири є ключем до залучення хорошої енергії до квартири.

ГАРМОНІЧНИЙ РОЗДІЛ РІЗНИХ ЗОН

У багатьох невеликих квартирах ваші приміщення виконують функції зон для прийому їжі, проживання та сну. Важливим принципом феншуй є поділ простору за допомогою розміщення меблів. Наприклад, меблі в «вітальні» повинні стояти обличчям один до одного, а ліжко, якщо можливо, має бути відокремлене від вітальні книжковою полицею, комодом або іншим лінійним масивним предметом меблів. Ви завжди хочете сприяти симетрії в кімнаті, тому намагайтеся, щоб меблі однакового розміру розташовувалися навпроти один одного.

Хоча ФенШуй — це давня практика, спрямована на те, щоб привнести до будинку теми природи, ці концепції дизайну можна застосувати і в сучасному світі, де багато хто з нас відірваний від природи. Феншуй може бути навіть найбільш важливим для тих, хто живе в містах і квартирах, оскільки ми, швидше за все, не так часто зустрічаємося з природою в повсякденному житті.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 106
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів