Люстри на пульті – комфорт для вашого будинку

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Ремонт;
26.06.2023;
463;
хв читання
Люстри на пульті – комфорт для вашого будинку
Зміст:

Світлодіодне освітлення – це історія про комфорт та економію, причому у різних смислових інтерпретаціях цього твердження. Наприклад, люстра з пультом дозволить без зайвих зусиль керувати освітленням. А це економія сил, що особливо важливо, наприклад, наприкінці трудового дня, якщо ми говоримо про квартиру чи будинок. Крім того, такий освітлювальний прилад є важливим елементом декору в інтер’єрі будь-якої стилістики. У цьому просто переконатися, вивчивши товарну лінійку Led Stor. Але перш за все, приділіть кілька хвилин вивченню оглядової інформації про вироби цього принципу роботи.

Чим люстра з пультом краще конкурентів

Насправді, коментар на цю тему, як усе геніальне, простий – широкий функціонал світильників дозволяє створювати персоніфіковане освітлення, яке регулюється під будь-який настрій та подію.

Але цей фактор, звичайно, не є ключовим при виборі виробу. А ось на що потрібно звернути увагу, то це на конструктивне рішення такого джерела освітлення. В одних моделях передбачені змінні світлодіодні лампочки, інші люстри в спальню з пультом виконані, так би мовити, за одноразовим принципом. Але не поспішайте, робити висновки, що люстра світлодіодна з пультом першого типу краща за другий варіант.

Справа в тому, що встановлення «монолітної» світлодіодної конструкції – це вибір сучасного світильника, світлодіоди якого мають ресурс у 20-36 тисяч годин. А це означає, що безперебійно він служитиме не менше 7 років, а моделі певного виду взагалі можуть служити без проблем до 12 років. Така продукція, звісно, є у каталозі led-story.ua.

Як функціонує люстра лід з пультом

Дистанційне керування здійснюється за рахунок присутності у конструкції освітлювального приладу спеціального елемента – радіореле. Його роль – захоплення сигналу з пульта ДУ, а далі виконання команди, що надійшла від людини. Це може бути вмикання/вимикання люстри в цілому або певної групи лампочок. Діапазон частот передачі сигналів знаходиться у проміжку від 315 до 433 MHz.

Звертаємо увагу, що якщо світлодіодна люстра з пультом led перестала працювати через вихід з ладу реле, то це лише тимчасова незручність. Достатньо просто замінити цей конструктивний елемент самостійно чи через сервісний центр. Головний нюанс цієї ситуації – треба проконтролювати, щоб збігалася кількість каналів згорілого та нового реле.

А ще світильники Лед Сторі працюють за допомогою так званих драйверів, що відповідають стабілізації живлення, що надходить – електроструму або напруги, залежно від конструктивних особливостей конкретного пристрою.

До речі, є люстри «на дистушці», які функціонують по інфрачервоному каналу передачі сигналу. Рекомендуємо взяти до уваги, що зручність тут може бути менш вираженою, оскільки пульт потрібно чітко наводити на люстру. Крім того, відстань у цьому випадку також має значення.

Як підключити люстру на дистанційному керуванні

Монтаж люстри з ДУ не має особливих відмінностей від установки світильника стелі будь-якої іншої технології. Потрібно спочатку врахувати кількість електропроводів для коректного функціонування пристрою.

При монтажі світильника на віддаленому управлінні достатньо двох проводів:

  • нуль;
  • фаза – через неї живлення подаватиметься на всю схему.

Тоді як, при встановленні стандартного приладу, до кожної групи лампочок доведеться провести по окремій фазі від вимикача, плюс потрібен буде загальний нуль.

Де купити люстру на пульті?

Все дуже просто – вивчіть каталог інтернет-магазину лед-сторі.юа і без покупки не підете. Найширший асортимент, лише сертифікована продукція, гарантія виробників та бездоганний сервіс – це завжди гарантовано покупцям освітлювальних приладів.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Оренда невеликого складу для малого бізнесу
Переглядів: 353
Які бувають стилі кухні
Переглядів: 1916
Як та коли вчити дитину пити з чашки 
Переглядів: 366
Яке дерево краще для ліжка – практичні поради
Переглядів: 585
Що сильно розряджає телефон
Переглядів: 757
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 123
Значення 08:08 на годиннику: таємниці повторюваних цифр
Переглядів: 70
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 88
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 82
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 126