Гелеві акумулятори для сонячних систем та їх особливості

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
09.06.2023;
412;
хв читання
Гелеві акумулятори для сонячних систем та їх особливості
Зміст:

Облаштування домашньої сонячної електростанції дозволить стати незалежним від централізованого електропостачання. Це оптимальне рішення для регіонів, де часто вимикають світло або напруга буває нестабільною. Проте кожна система складається з обладнання, яке забезпечує її нормальне функціонування. Так, перед встановленням варто враховувати, що сонячне світло до панелей надходить не завжди.

Наприклад, вночі або у похмурий день, коли на небі багато хмар, станція не отримує головного джерела для вироблення енергії. Тому без спеціальних приладів у такі моменти користуватися нею неможливо. Для підвищення функціональності системи користуються акумуляторами як її обов’язковими складовими. Без них неможливо досягти повної автономності.

GEL-акумулятори: що це таке

Саме акумуляторна батарея допоможе вирішити проблему нестабільного надходження енергії. У ній електрика накопичується в ясні сонячні дні, тобто тоді, коли виробляється у найбільшому обсязі. Потім цими запасами можна користуватися вночі або в похмуру погоду. Існують різноманітні види пристроїв, серед них великим попитом користуються гелеві акумулятори, представлені тут https://solar-tech.com.ua/ua/thermal-equipment/storage-batteries/accumulators-gel/.

Від інших такі прилади відрізняються тим, що всередині них електроліт знаходиться не в рідкому вигляді, а в формі пасти або гелю. Так, накопичувачами дуже зручно користуватися, їх можна фіксувати в будь-якому положенні без втрати працездатності. Монтаж можливий навіть у приміщенні, де дуже мало вільного простору. Гелеві акумулятори випускаються різними виробниками, відрізняються за напругою, ємністю, терміном служби.

Конструкція пристрою включає декілька складових. Це герметичний пластиковий або гумовий корпус, свинцеві гратчасті електроди, пластини й електроліт, що заповнює простір між ними. Для щільної фіксації та герметичності конструкції виробники використовують мастику. Джерело енергії і навантаження підключають через клеми. Завдяки продуманому виконанню й герметичності гелеві акумулятори прості в експлуатації та безпечні.

Чому варто придбати

Такі моделі мають велику кількість переваг, тому їх часто купують власники сонячних електростанцій різної потужності. Серед основних плюсів варто виділити можливість використання в широкому температурному діапазоні. Навіть суворої зими, коли мороз може досягати -50 градусів, ємність майже не знижується. Серед інших позитивних особливостей акумулятора – такі:

  • довговічність. Обладнання розраховане на тривалий термін використання – наприклад, у порівнянні з AGM воно прослужить на 10-30% довше;
  • стійкість до вібрацій, надійність і безпечність. Досягаються завдяки особливому виконанню й герметичній конструкції;
  • циклічність режимів заряджання-розряджання;
  • немає потреби в складному й частому технічному обслуговуванні;
  • оперативне відновлення після глибокого розряду.

Гелеві акумулятори мають низький рівень саморозряду. За рахунок повної герметичності доливати електроліт у міру експлуатації не потрібно.

Особливості використання й вибору

Підібрати АКБ, які точно підійдуть для конкретних умов, зручно в інтернет-магазині компанії Solar-Tech. Тут продаються різноманітні моделі, в тому числі глибокого розряду і загального призначення. Гелеві акумулятори встановлюють там, де є потреба в постійному забезпеченні електроенергією. Це не лише вітрогенератори чи сонячні батареї, але також системи автономного енергопостачання, сигналізації, оповіщення тощо.

Компанія Solar-Tech надає повний комплекс послуг із проєктування та встановлення сонячних електростанцій. Це рішення підходить не лише для приватних будинків і дач, але також промислових об’єктів, підприємств, ТРЦ. Фахівцям точно відомі усі характеристики й технічні нюанси роботи обладнання, тому вони підбирають варіант, який підійде для конкретних потреб.

Акумулятор потрібно купувати обов’язково, це важливий елемент будь-якої сонячної станції. Інше обладнання не допоможе створити незалежну й повністю автономну систему. На сайті Solar-Tech прилади продаються на гарантії з доставкою по Україні поштовими службами.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як варити каву в турці вдома
Переглядів: 382
Емілія: значення, характер та яке буде церковне ім’я
Переглядів: 181
Тінисті дерева: що посадити для створення тіні у дворі
Переглядів: 321
Котеджне містечко Золоче – Комфорт та затишок під Києвом
Переглядів: 329
Книги, які варто прочитати кожній дівчині
Переглядів: 915
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Гліцинія: 10+ фото, як виглядає гліцинія
Переглядів: 164
Гортензія: 10+ фото, як виглядають гортензії 
Переглядів: 158
Панелі перекриття: призначення, особливості, рекомендації з вибору
Переглядів: 100
Клумба для дачі своїми руками – 10+ ідей з фото
Переглядів: 102
Огляд будівельного магазину BudMall Market
Переглядів: 159