Читаємо в оригіналі: добірка книг іноземними мовами

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
12.07.2023;
439;
хв читання
Читаємо в оригіналі: добірка книг іноземними мовами
Зміст:

Коли книги американських, британських та інших світових англомовних і не тільки письменників у перекладі читати не хочеться, але виникає бажання слухати та сприймати автора його мовою, то треба братися за книги в оригіналі та поринати в неперекладні сюжети з головою.

Якщо прочитати славнозвісну книгу «Лолита» майстра слова Володимира Набокова російською ви, напевно, зможете без особливих зусиль, то спробуйте взяти оригінальний текст англійською. Ви здивовані? Так-так, видатний сюжет про кохання до малої дівчинки, скандальна книга Набокова була написана спершу англійською, а лише згодом перекладена російською самим автором.

Книги англійською купити можна в нашій мережі магазинів.

Якщо ви ще не впевнені у своєму рівні володіння англійською, то обов’язково зверніть увагу на дитячу літературу від англомовних авторів в оригіналі. Знайомі з дитинства казкові чи фантастичні сюжети ви легко прочитаєте і, пригадуючи історії, без особливих проблем здогадаєтеся, що означає те чи інше слово англійською.

Якщо ви ще не впевнені у своєму рівні володіння англійською, то обов’язково зверніть увагу на дитячу літературу від англомовних авторів в оригіналі. Знайомі з дитинства казкові чи фантастичні сюжети ви легко прочитаєте і, пригадуючи історії, без особливих проблем здогадаєтеся, що означає те чи інше слово англійською.

«Peter Pan» J. M. Barrie — це книжка, про хлопця Пітера Пена, який вперто не бажав дорослішати, мешкав на острові Нібиландія. Якось Пітер Пен потрапляє в будинок дівчини Венді, кличе її стати матір’ю для всіх покинутих діток на острові, і відтоді розпочинаються захопливі пригоди Пітера Пена, Венді та друзів.

Напередодні різдвяних свят неодмінно перечитайте «А Christmas Carol» Чарльза Дікенса в оригіналі. Радимо купити книгу іноземною мовою в інтернет-магазині «Книгарні Є», адже історія про старого скнару Скруджа забезпечить святковий настрій та змусить задуматися над тим, чи чемними ви були протягом усього року.

Книги англійською з паралельним перекладом такою мають велику популярність серед читачів. Купити книги іноземними мовами з паралельним перекладом ви можете зокрема і в нашому інтернет-магазині. «Маленький принц / The Little Prince» Антуана де Сент-Екзюпері — це неймовірна філософська притча, яка захопить і маля, і дорослу людину. Неймовірно мудрий та водночас по-дитячому щирий і наївний Маленький принц закарбує в пам’яті на все життя почування та внутрішній стан, про які ніколи не можна забувати.

Адаптовані книги англійською купуйте з будь-якої точки України у нашій онлайн-книгарні. Класичні сюжети від дитячих казок і аж до серйозної класики ви знайдете в серії «Читай вільно – живи стильно!». Розпочинати читання в оригіналі радимо з рівня Elementary або Beginner. «Kidnapped Santa Claus» Френка Баума — ще одна атмосферна різдвяна історія про викрадення Санта Клауса. У межах наступного рівня читання Pre-intermediate радимо книжку Rikki-tikki-tavi від класика дитячої літератури Редьярда Кіплінга. Разом із нею ви та ваша дитина поринете у світ неймовірних пригод дикими джунглями, в яких мешкають екзотичні звірі та панують свої закони.

Якщо ви бажаєте купити художню літературу іноземною мовою, то ласкаво просимо в каталог, де ви напрочуд легко знайдете книгу на будь-який смак. https://book-ye.com.ua/catalog/khudozhnya-literatura-inozemnymy-movamy/

Оцініть статтю
1
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Лайфхаки для відкладення грошей
Переглядів: 731
Ковані ворота від компанії Кузня Львів
Переглядів: 329
Як обрати штори для дому – корисні поради
Переглядів: 652
Зволожувач повітря: Корисність, принцип дії та типи
Переглядів: 691
Провітрювання кімнати: поради та рекомендації
Переглядів: 1484
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 123
Значення 08:08 на годиннику: таємниці повторюваних цифр
Переглядів: 70
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 88
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 82
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 126