Чи варто робити ремонт в орендованій квартирі

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Ремонт;
22.11.2022;
439;
хв читання
Чи варто робити ремонт в орендованій квартирі
Зміст:

Коли ви заїжджаєте в нову квартиру, часто вам все подобається, адже ви зробили усвідомлений вибір саме цієї пропозиції. Проте іноді ми стаємо заручниками деяких обставин, які можуть диктувати не завжди вигідні умови. Наприклад, у вас є обмеження щодо бюджету на орендну плату, або в цьому районі (а вам потрібен саме цей район) не так багато пропозицій і доводиться вибирати не з найкращих варіантів, або вам здають знайомі знайомих (а може бути й родичі) .

Тому рано чи пізно у всіх, хто стикався з подібною ситуацією, виникає питання: “Може зробити ремонт у цій орендованій квартирі і зробити її набагато кращою?” Логіка цього питання досить проста. Механізм теж – ви робите ремонт за рахунок орендної оплати, тобто матеріали купуються вами, а орендодавець віднімає цю суму з вашої ренти. Іноді навіть є такий окремий рядок у кошторисі, як оплата вашої праці.

Але головний чинник, який може перешкодити в цьому благородному процесі – господарі квартири. І за ці може ховатися одразу кілька причин:

  1. Господарі орендної квартири розраховують на фіксовану суму оплати, яку ви позначили у договорі. По суті, це їх пасивний дохід, на який вони мають свої види (витрати, депозити, борги та інше).
  2. Хазяї квартири не хочуть залучати до ремонту непрофесійних працівників. Вони бояться, що ремонт буде не якісним і цілком можливо, що після того, як ви з’їдете, знову буде потрібний ремонт.
  3. Господарі квартири вважають свій ремонт досить зручним та сучасним. Вони просто не бачать причин для його оновлення та покращення.

Якщо ви зіткнулися з відмовою від ремонту квартири, то перш за все вам потрібно задуматися, чи потрібен він вам. Якщо в цій квартирі вам доведеться жити ще мінімум півроку, а ситуація всередині вже напружує вас, то, звичайно, вам краще спробувати умовити господарів. Аж до того, що запропонувати їм частково або повністю сплатити матеріали для ремонту.

Якщо ж затіяний вами ремонт особливо не допоможе вам і є лише вашою примхою, можливо варто відмовитися від такої витівки і не вступати в конфронтацію з господарями квартири.

У будь-якому випадку вам жити в цій орендній квартирі не все життя. Колись ви зміните її на кращу квартиру в оренду, або купити свою власну і зробите там ремонт своєї мрії. Тому бережіть сили для вирішального ремонту квартири в недалекому майбутньому:)

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Нові записи
Енергоефективність ПВХ вікон: зниження тепловтрат та економія коштів
Переглядів: 107
Чим зайняти дітей на природі
Переглядів: 96
Чим відрізняється парфумована вода від туалетної води
Переглядів: 151
Як прикрасити кімнату до літа
Переглядів: 123
Як зробити холодильник на природу своїми руками
Переглядів: 133
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів