Який ремонт зробити в спальній кімнаті?

Автор: Дар’я Будакова
05.01.2023;
192;
Який ремонт зробити в спальній кімнаті?
Зміст:

Ремонт – це єдина стабільна річ у цьому світі, яка ніколи не закінчується. Мода швидкоплинна, тож тільки закінчивши старий ремонт слід приступати до нового, бо все вже устаріло. Який же ремонт слід робити, щоб не перероблювати його кожен сезон?

Щоб якомога довше насолоджуватись кімнатою зі свіжим ремонтом, Вам слід придивитися до базових стилів. Класика завжди в моді, тому обирайте те, що залишиться з нами надовго, а не те, що швидко набридне та застаріє.

Що не слід використовувати, коли робиш ремонт

Спальна кімната – місце відпочинку, вона повинна заспокоювати та заряджати позитивною енергією, давати сили та бути комфортною. Тому ось поради, до яких варто дослухатись, аби власний затишок не почав дратувати та набридати.

Не обирайте кричущі кольори 

Яскраві шпалери з активним принтом будуть привертати на себе всю увагу, кольори будуть давити та створювати незатишну атмосферу. Така акцентність дуже швидко набридає, дратує та тримає в напрузі.

Краще оберіть базову палітру, а якщо Вам подобається щось екстравагантне, то зробіть акцент на якійсь маленькій деталі, наприклад яскрава софа або картина. 

Не перенавантажуйте кімнату декором

Мінімалізм завжди актуальний. Багато декору – це багато пилозбірників. У кімнати повинно бути достатньо вільного простору, щоб повітря циркулювалось, а сон був міцним та здоровим.

Не чіпляйте жалюзі на вікна

Пластикові жалюзі не тільки позбавляють кімнату сучасного та приємного вигляду, а й світла, яке дуже важливо для спальні. Замініть застарілі залізяки на щось більш дихаюче та актуальне. Наприклад: щільні фіранки, на них не так сильно накопичується пил, вдень їх можна відсунути та пустити до кімнати сонячні промені, а вночі – задвинути та насолоджуватись темрявою.

Який стиль обрати?

Ми пропонуємо базові, лаконічні стилі, які не треба буде перероблювати кожен рік. За рахунок нейтральності цих стилів, їх можна поєднувати між собою та створювати щось нове та індивідуальне. Підключайте свою фантазію та додавайте яскраві, акцентні деталі, щоб створити неповторний ремонт, який буде влаштовувати всі Ваші забаганки, але в цей же час буде вважатися базовим.

  1. Скандинавський 

Актуальний стиль, який виглядає дуже стильно та дорого, але він доволі бюджетний, за рахунок своєї простоти. Провідна думка – затишок, саме те, що потрібно для спальної кімнати. Характерними для цього стилю є  такі риси: нейтральні відтінки, багато світла та живої зелені, геометричність та зрозумілість.

  1. Мінімалізм

Краса в простоті. Цей стиль базується на відсутності зайвих деталей. Останні сезони перевагу віддають монохромності, у більшості використовують: сірий, білий, чорний, тілесний, коричневий, за рахунок таких відтінків стиль є дуже гнучким, можна міняти, поєднувати та додавати.

  1. Хай-тек

Відносно новий стиль, який виглядає дуже свіжо. Характеризується використанням новітніх технологій, які будуть відповідати за Ваш комфорт. Переважає метал, скло, бетон  та відсутність декору. Дуже прямий стиль, який заточений на чіткість та спокій.

  1. Урбаністичний

Міський, лаконічний стиль, який дуже функціональний, відповідає всім канонам нашого часу, характеризує комфорт та чіткість форм. Підходить для спокійної спальної кімнати, після неспокійного та бурхливого міського життя.

Не варто бігти за трендами та сліпо ліпити усе до купи. Тренди, які дуже швидко та гучно спалахують, так само швидко затухають. Тому обирайте те, що поєднується між собою, обирайте базу, яку Ви зможете модернізувати чи підкреслити чимось більш актуальним. 

Пам’ятайте, що все гарно, що в міру. Тому фантазуйте, експерементуйте, але не забувайте про поєднання, лаконічність та доречність.

Коментарі

Нові записи
Ідеї подарунків до Дня Святого Валентина
Переглядів: 111
Які бувають стилі кухні
Переглядів: 101
Зелена кухня: дизайн інтер’єру, ідеї ремонту
Переглядів: 112
Виробництво меблів від Меблі-Сервіс
Переглядів: 86
Видатна архітектура світу
Переглядів: 92
Міста
➡️ Вишневе
➡️ Вінниця
➡️ Дніпро
➡️ Житомир
➡️ Запоріжжя
➡️ Київ
➡️ Кропивницький
➡️ Луцьк
➡️ Львів
➡️ Миколаїв
➡️ Одеса
➡️ Полтава
➡️ Рівне
➡️ Софіївська Борщагівка
➡️ Тернопіль
➡️ Харків
➡️ Хмельницький
➡️ Чернівці
➡️ Чернігів