Тенденції в дизайні інтер’єру, щоб зробити ваш простір комфортним

Автор: Антон Добролюбов
31.08.2022;
907;
хв читання
Тенденції в дизайні інтер’єру, щоб зробити ваш простір комфортним
Зміст:

Якщо останні кілька років чомусь і навчили фахівців з дизайну інтер’єру, то це тому, що люди хочуть відчувати комфорт у своїх будинках, який не завжди відповідає одній естетиці. Ідеї дизайну квартир сьогодні зосереджені на персоналізованих просторах, які не тільки добре виглядають, а й приємні на дотик.

Давайте розглянемо шість тенденцій у дизайні інтер’єру, які з’являться у 2023 році, а в деяких випадках вони продовжать робити ваші приміщення більш домашніми.

Спокій і комфорт

Оскільки люди продовжують проводити більше часу у приміщенні, ідея спокою та комфорту в будинку залишатиметься головним пріоритетом для дизайну інтер’єру квартир. Це означає м’які меблі, в які вам і вашим гостям захочеться зануритися, і повернення до традиційнішої естетики, яка привносить у простір відчуття спокою. У наступному році вам доведеться створити оазис на наявному просторі, де можна усамітнитися, коли необхідно трохи заспокоїтися.

Що стосується кольору, то в моді нейтральні палітри з теплими відтінками, а гучні, яскраві тони – виключені. Ідея полягає у створенні теплоти в дизайні та поверненні до природи за допомогою квітів, які швидше розслаблюють, ніж збуджують. Однак є один відтінок, який лідируватиме в цьому напрямку.

ЗЕЛЕНЬ

У наступному році зелений колір буде присутній у дизайні інтер’єру квартир. Це універсальний колір, який має безліч відтінків та підходить для великих та маленьких приміщень. Виберіть оливкову або шавлію, щоб поєднувати її з нейтральними тонами в інших приміщеннях вашої квартири. Відтінки смарагдового або м’ятного кольору добре поєднуються з гобеленами або декоративними подушками, щоб пожвавити простір.

Озеленення може означати також включення в простір більшої кількості рослин. Рослини можуть освіжити будинок і додати кольори до більш нейтральної палітри, особливо якщо вони цвітуть протягом року. Принесіть в будинок рослини для горщиків або підвісні, які запрошують заглянути в будинок.

ЕКОЛОГІЧНИЙ СТИЛЬ

Дизайн, в якому втілено не лише природу, а й піклування про екологічність, залишається актуальним. Щоб бути в тренді екологічного стилю, шукайте органічні чи екологічні матеріали для віконних покривал, подушок та м’яких меблів. Шукайте місцевих постачальників та малі підприємства, які орієнтовані на екологічні продукти та створення гарних речей без шкоди для навколишнього середовища.

Екологічний стиль також передбачає переробку або вторинне використання, коли це можливо. Подумайте про перепрофілювання старих меблів, яким не завадила б підтяжка стану, і уникайте затримок із покупкою нових предметів меблів. В Україні є безліч антикварних магазинів, де можна знайти нестаріючі вінтажні речі, які заповнять ваш простір. Купуйте предмети, які прослужать якомога довше і при цьому будуть функціональними, задовольняючи ваші потреби як у дизайні, так і функціональності.

БАГАТОЦІЛЬОВІ ПРИМІЩЕННЯ

Для багатьох мешканців квартир віддалена робота ніколи не йшла у минуле. Для тих, хто має дітей, батькам доводиться вирішувати, як зберегти професійний простір та місця для навчання дітей, долаючи невизначеність, пов’язану з поверненням до школи.

Дедалі більше людей скорочують штат, щоб звільнити простір, який можна використовувати функціональніше. Мінімалізм завжди буде в моді, незалежно від того, чи є він продуктом вашої стратегії дизайну інтер’єру чи виник через необхідність.

Тенденції дизайну у 2023 році продовжуватимуть ідею гнучкості простору. Використовуйте планування вашої квартири так, як вам зручно, навіть якщо їдальня більше не є вашою їдальнею. Створюйте простір, який вам подобається, та виділяйте місце для хобі та занять, які приносять вам радість. Продовжуйте інвестувати в предмети, які відповідають вашому новому гнучкому способу життя, наприклад, в модульні меблі, які підходять навіть для невеликих приміщень.

ДУМАЙТЕ МЕНШЕ ПРО КОЛЬОРИ

Орієнтація на нейтральні простори не означає, що ви не зможете потішитися. У 2023 році колір проявлятиметься несподіваними способами, навіть включаючи веселий посуд. Коли друзі та сім’ї знову почнуть збиратися разом, домашні розваги матимуть поштовх до розвитку завдяки новим тенденціям в оформленні столів. Оформлення столу – це те, як ви уявляєте свій стіл, від барвистих келихів до химерних тарілок, які можуть прикрасити навіть звичайний захід. Ви можете працювати з палітрою кольорів або змішувати і поєднувати. Зараз не час турбуватися про предмети вашого порцелянового сервізу.

Колірна гама також поєднуватиметься з предметами, які, здавалося б, не вписувалися в колишню естетику дизайну. Повісіть на стіну сміливий витвір мистецтва, який ви любите, або колекцію мініатюр вашої улюбленої бабусі. Будь-яка ностальгія буде вітатися наступного року як спосіб надати приміщенню більш домашній затишок.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ПРОСТІР

Люди продовжуватимуть створювати у своїх приміщеннях відчуття будинку, додаючи характер за допомогою персоналізованих штрихів, які мають сенс. Зараз саме час вирушити в комору і знайти речі, які ви зберігали не просто так. Зробіть свою квартиру схожою на вас, використовуючи унікальні для вас предмети.

Продемонструйте свої інтереси та хобі у якісь кумедні способи. Це може означати цілеспрямовану демонстрацію вашої колекції книг. Якщо ви завжди мріяли про виставковий експонат у вітальні, вибирайте предмети мистецтва, які відповідають вашим почуттям, а не ті, які, на вашу думку, поєднуються з вашою палітрою кольорів. Ви хочете почуватися добре у своєму просторі, і вам потрібен простір, в якому ви почуваєтеся собою.

Оцініть статтю
1
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як обрати юриста з нерухомості в Києві
Переглядів: 109
Яке дерево краще для даху
Переглядів: 674
Трансформація міських просторів за допомогою модульних технологій
Переглядів: 335
Чого бояться миші: 4 способи позбутися мишей назавжди
Переглядів: 489
Садова лавка своїми руками: креслення, схеми + фото
Переглядів: 1055
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як грати в слоти: правила та рекомендації для новачків
Переглядів: 81
Як намалювати зайчика: покрокова інструкція для дітей
Переглядів: 111
Як обрати юриста з нерухомості в Києві
Переглядів: 109
Косметичний ремонт в квартирі – коли ти жінка без чоловіка
Переглядів: 78
22:33 на годиннику – що це означає?
Переглядів: 110