Жіночі імена на Н – 20+ варіантів

Автор: Єсенія Буксіна
Категорія: Цікаве;
04.06.2024;
151;
хв читання
Жіночі імена на Н – 20+ варіантів
Зміст:

Вибір імені для дитини – це важливе та відповідальне завдання. Ім’я має не лише гарно звучати, але й нести в собі позитивний сенс та впливати на долю людини. Серед безлічі жіночих імен особливою красою та ніжністю вирізняються ті, що починаються на літеру “Н”. В цій статті ми розглянемо 20+ варіантів жіночих імен на “Н”, включаючи найпопулярніші та рідкісні українські імена.

Жіночі імена на літеру Н

Надія – походить від старослов’янського слова “надія”, що означає “сподівання”, “віра”. Надії – це оптимістичні, цілеспрямовані та працьовиті жінки, які ніколи не здаються перед труднощами. Їхні сильні сторони: працьовитість, оптимізм, віра в себе та інших. Їхні слабкі сторони: впертість, песимізм, недовіра.

Наталія – походить від латинського слова “natalis”, що означає “рідна”, “народжена”. Наталії – це добрі, чутливі та відповідальні жінки, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Їхні сильні сторони: доброта, чутливість, відповідальність, турбота про інших. Їхні слабкі сторони: надмірна чутливість, сором’язливість, невпевненість у собі.

Неллі – походить від грецького слова “Неллі”, що означає “світла”, “сонячна”. Нелі – це енергійні, веселі та творчі жінки, які завжди готові до нових пригод. Їхні сильні сторони: енергійність, оптимізм, творчість, легкість на підйом. Їхні слабкі сторони: легковажність, неуважність, непрактичність.

Ніка – похідна форма імені Вероніка, що означає “перемога”. Ніки – це сильні, вольові та цілеспрямовані жінки, які завжди досягають своїх цілей. Їхні сильні сторони: сильний характер, воля до перемоги, цілеспрямованість, лідерські якості. Їхні слабкі сторони: впертість, владність, нетерплячість.

Ніна – походить від єврейського слова “Ніна”, що означає “благодать”, “милість”. Ніни – це лагідні, щирі та доброзичливі жінки, які завжди оточені любов’ю та повагою. Їхні сильні сторони: лагідність, щирість, доброзичливість, альтруїзм. Їхні слабкі сторони: надмірна довірливість, наївність та м’який характер.

Нонна – походить від грецького слова “Нонна”, що означає “бабуся”. Нонни – це мудрі, турботливі та лагідні жінки, які завжди готові дати пораду та підтримку. Їхні сильні сторони: мудрість, турбота, лагідність, терпіння. Їхні слабкі сторони: песимізм, надмірна турбота, впертість.

Нора – походить від латинського слова “Nora”, що означає “вогонь”, “світло”. Нори – це сильні, незалежні та цілеспрямовані жінки, які завжди йдуть своїм шляхом. Їхні сильні сторони: сильний характер, незалежність, цілеспрямованість, лідерські якості. Їхні слабкі сторони: впертість, владність, нетерплячість.

Найпопулярніші жіночі імена на букву Н

Ось найпопулярніші жіночі імена на літеру Н:

 • Наталія – це ім’я походить від латинського слова “natalis”, що означає “рідна”, “народжена”. Наталії – це добрі, чутливі та відповідальні жінки, які завжди готові прийти на допомогу іншим.
 • Надія – це ім’я походить від старослов’янського слова “надія”, що означає “сподівання”, “віра”. Надії – це оптимістичні, цілеспрямовані та працьовиті жінки, які ніколи не здаються перед труднощами.
 • Ніна – це ім’я походить від єврейського слова “Ніна”, що означає “благодать”, “милість”. Ніни – це лагідні, щирі та доброзичливі жінки, які завжди оточені любов’ю та повагою.

Українські жіночі імена на Н

Ось українські жіночі імена на Н:

 • Наталка
 • Настя
 • Нонна
 • Нана
 • Ніна
 • Надія

Настася – це старовинне українське ім’я, яке походить від грецького слова “Анастасія”, що означає “воскресіння”. Настасі – це мудрі, розважливі та незалежні жінки, які завжди йдуть своїм шляхом.

Неля – це ім’я походить від грецького слова “Нелі”, що означає “світла”, “сонячна”. Нелі – це енергійні, веселі та творчі жінки, які завжди готові до нових пригод.

Рідкісні жіночі імена на Н

Декілька рідкісних жіночих імен на Н:

 • Нафанаїла
 • Ноя
 • Нікодема
 • Неоніла
 • Ніколь 
 • Ніка
 • Нінель

Вибір жіночого імені на “Н” – це чудове рішення, яке подарує вашій дитині красиве, ніжне та гарне ім’я. Пам’ятайте, що ім’я – це не просто набір букв, а й частина життя людини, яка може впливати на її долю та характер.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як прати тюль в пральній машині 
Переглядів: 375
Рідкі миючі шпалери – що треба знати?
Переглядів: 491
Накивати п’ятами: що означає фразеологізм
Переглядів: 545
Чим корисний сирий кабачок
Переглядів: 541
Як прати кросівки (Adidas, Nike, New balance та інші) в пральній машинці 
Переглядів: 424
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 115
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 81
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 74
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 119
Як правильно вибрати бетон для фундаменту
Переглядів: 139