Що входить до складу рідини для електронних сигарет

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
06.12.2023;
154;
хв читання
Що входить до складу рідини для електронних сигарет
Зміст:

Один з найбільших українських оптовиків, компанія Octolab, пропонує повний асортимент популярної вейп продукції, яка повинна бути на вітринах кожного успішного вейп-шопу

Як вважають прихильники органічної рідини для електронних сигарет, тільки при довгому парінні можна повністю відкрити улюблений смак та насолодитися ним — так це чи ні, кожен може сам спробувати

Секрет популярності вейпів, які у наш час практично витіснили з ринку традиційні тютюнові вироби, криється у їх простоті та зручності використання. Замість того, щоб спалювати тютюн, розповсюджуючи навколо хмари неприємно пахучого та надзвичайно шкідливого для здоров’я диму, користувачі за допомогою компактних та функціональних електронних пристроїв випарюють нікотин з рідини. Він одразу ж потрапляє у кров та швидко насичує організм без шкідливих побічних ефектів, а замість диму вейпер випускає красиву та густу пару, яка має дуже приємний аромат. Таким чином, можна насолоджуватися улюбленою звичкою, яку вже ніяк не назвеш шкідливою, та при цьому не заважати оточуючим, на відміну від курців. Перед тим, як купити рідину для електронних сигарет, можна ознайомитись з її складом, щоб переконатися у безпечності заправки. Будь-яка суміш складається з чотирьох компонентів:

  • пропіленгліколь (PG) виступає у якості основи, розчинюючи та перемішуючі інші компоненти;
  • рослинний гліцерин (VG) потрібен для формування густої пари;
  • ароматизатори створюють смакові враження, які неможливо відрізнити від реального смаку;
  • нікотиновий бустер, який містить точно розраховану дозу стимулятора.

Густина рідини залежить від співвідношення VG/PG та підбирається залежно від характеристик пристрою, а нікотин може використовуватись сольовий чи органічного походження.

Де вигідно купити набір рідин для вейпу

Для под-систем невеликої потужності оптимальною буде суміш з мінімальною густиною та сольовим нікотином. Вона випарюється при більш низьких температурах розігріву спіралі, а для густої органічної жижі знадобиться потужний бокс-мод з низьким опором спіралі. Він витрачає більше енергії на розігрів рідини, та й витрата самої суміші також буде більшою, але потужні пристрої генерують багато пари, на відміну від подів, розрахованих на швидке паріння, переважно для забезпечення потреби у нікотині. Як вважають прихильники органічних сумішей, тільки при довгому парінні можна повністю насолодитися улюбленим смаком — так це чи ні, кожен може спробувати сам. Рідини всіх типів продаються у різних форматах — як повністю готової до споживання суміші, так і у вигляді компонентів, набору з двох флаконів, ароматизатору та бустеру. Такі набори коштують дешевше та дають можливість самостійно готувати жижу, оптимізуючи її характеристики під параметри конкретного пристрою. Звертайтеся в Octolab, щоб оптом купити рідину для електронних сигарет https://octolab.com.ua/organichni-ridini/ по дуже вигідним цінам. Один з найбільших українських оптовиків пропонує повний асортимент популярної вейп продукції, яка повинна бути у кожному вейп-шопі.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як організувати домашній кінотеатр
Переглядів: 443
Кухня у хрущовці: дизайн інтер’єру, ідеї ремонту
Переглядів: 1253
Як швидко заснути. Поради, що допоможуть легко поринути в сон
Переглядів: 691
Скільки років живе Цвергшнауцер
Переглядів: 412
Чому вдома зʼявляється пил
Переглядів: 481
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Маленькі пуфики для стильної дитячої кімнати
Переглядів: 108
Підвісні світильники – як обрати найкращий варіант для квартири?
Переглядів: 65
Хвороби винограду: опис + фото
Переглядів: 124
Каталог кімнатних рослин: фото з назвами 
Переглядів: 158
Крокус або шафран: в чому різниця? 
Переглядів: 169