Особливості заробітку на криптовалютних фʼючерсах

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
23.01.2024;
299;
хв читання
Особливості заробітку на криптовалютних фʼючерсах
Зміст:

Фʼючерс Біткоін – інструмент, який у великій кількості випадків використовується для заробітку на крипті. Отримувати дохід на контрактах такого формату – вдале рішення для тих, хто вміє керувати ризиком та хоче додатково захистити свій торговий або інвестиційний портфель. Існують різні підходи до побудови торгової стратегії на фʼючерсах, тому важливо зрозуміти особливості представленого продукту, та як ним керувати в цифровому середовищі.

Стратегії торгівлі фʼючерсами в криптовалюті

Вибір конкретного підходу залежить від різних факторів, серед яких ринкові умови, толерантність до ризику та стилю торгівлі. Стратегії, які часто використовуються, коли постає рішення, як заробляти на криптовалюті:

  • Трендовий підхід.

Передбачає орієнтування на рух ціни та тренд на крипторинку. Як використовується: фʼючерси купуються, якщо ринок відображає тренд до зростання, і продаються, якщо ринок іде вниз. Використовуйте відповідні індикатори, щоб вчасно визначити та «піймати» тренд.

  • Ребаунд-стратегія.

Оптимально підходить для випадків, коли коригується вартість криптовалюти. Як використовується: купувати контракти потрібно безпосередньо на стадії корекційного руху, коли ціна починає знижуватись на фоні відносно високого рівня вартості.

  • Стратегія злиття або конвергенції.

Передбачає використання арбітражних можливостей між цінами на різних біржах, бо фʼючерси – це затребуваний актив на багатьох торгових майданчиках. Як використовується: купувати контракти треба там, де ціна найнижча, а продавати там, де вона найвища, враховуючи цінову різницю.

При фʼючерсній торгівлі варто враховувати технічні патерни для прогнозування майбутніх цінових рухів та аналізувати взаємодію різних ринків.

Особливості торгівлі фʼючерсами

Перед початком роботи з інструментом варто ознайомитись з основами торгівлі на ф’ючерсах. Розберіться з тим, як працює ринок, ф’ючерсні контракти, технічний та фундаментальний аналіз. Після цього варто визначити свою стратегію торгівлі. Розгляньте, чи ви хочете торгувати короткостроково або довгостроково, використовувати леверидж чи обходитися без нього, а також як ви будете аналізувати крипторинок. Це варто враховувати, орієнтуючись на умови, які пропонує конкретна платформа. Найпопулярнішими рішеннями сьогодні можна вважати такі криптобіржи, як Binance та WhiteBIT futures. Що додатково варто враховувати під час використання контрактів такого формату:

  • Управління ризиками.

Встановіть чіткі правила для управління ризиками. Визначте, скільки ви готові витратити на кожній угоді, і дотримуйтеся цього обмеження. Не забувайте, що фʼючерс – це високоризиковий інструмент.

  • Капітал та леверидж.

Будьте обережні з використанням левериджу. Велике кредитне плече може збільшити ваш можливий прибуток, але також існує ризик втратити більше, ніж передбачає ваш капітал. Якщо ви лише починаєте знайомитись з цим інструментом, використовуйте той леверидж, який ви можете собі дозволити втратити.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Важливість та роль бордюру для клумби
Переглядів: 256
Як швидко вивести алкоголь з організму: 15+ порад 
Переглядів: 410
Класифікація типів Газелей у вантажному таксі
Переглядів: 578
Ваш ідеальний клімат: як вибрати кондиціонер
Переглядів: 234
Як правильно поєднувати колір, форму і матеріал дверей із кімнатами в будинку
Переглядів: 925
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 115
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 81
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 74
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 119
Як правильно вибрати бетон для фундаменту
Переглядів: 139