Класифікація типів Газелей у вантажному таксі

Автор: Антон Добролюбов
Категорія: Цікаве;
20.10.2023;
556;
хв читання
Класифікація типів Газелей у вантажному таксі
Зміст:

Вантажні автомобілі типу Газель, посідають важливе місце у автопарку вантажного таксі. Вони мають достатню кількість різновидів та сфер призначення, що залежить від самих умов їх використання. Серед особливостей їхніх технічних характеристик можна виділити наступні:

 • Правильна форма вантажного відсіку. У Газелей, в більшості випадків, рівна підлога і відсутні міжколісні арки, тобто днище має прямокутну форму без виступів. Це є великою перевагою, коли потрібно, наприклад, перевезти великі листи металу чи ДСП, які повинні бути розміщені на підлозі і мають велику ширину. Також в нагоді така конструкція підлоги стане при перевезенні товару на палетах, їх в такому випадку можна розмістити більшу кількість.
 • Достатня кубатура кузову. За рахунок правильних форм, корисний об’єм вантажного відсіку перевищує 15 метрів кубічних, чого досить часто вистачає для базового переїзду або перевезення достатньої кількості товару. І маючи висоту всередині понад 2 метри, дає змогу перевезти майже всі види холодильної техніки, висота якою здебільшого коливається в рамках 180-210 сантиметрів.

Вантажні таксі класифікують Газелі за окремими показниками, і кожен тип має свої особливості, в залежності від завдань, які ставляться перед компанією. Обрати необхідного типу кузову Газель можна самостійно або оформивши запит до вантажного таксі Abricos, яке на цьому спеціалізується, лише потрібно знати розміри та кількість вантажу який треба перевезти. Розглядаючи всі типи, можна умовно поділити за окремими категоріями та підтипами, а саме:

 1. За типом кузова. Розглядаючи Газелі за цим показником, слід розуміти, що вони відрізняються як за матеріалом, з якого зроблену кузов так і за своєю формою та можливостями, а саме:
  • Тентовані. Цей тип кузову всередині має залізний каркас, який обтягнутий тентом. Це найрозповсюдженіша форма кузову. Вона має правильні рівні форми, на 90% захищає від пилу та вологи, 10% залишено все ж таки на те, що неможливо досягнути герметичності. Також в таких Газелях можна зробити розтентування і виконати верхнє завантаження, з послідуючим затентуванням.
  • Бортові або відкриті. Ці газель мають тільки платформу, без фізичного кузову зверху, їх зручно використовувати для швидкого верхнього навантаження та такого ж вивантаження. Додатково у цій будові, є можливість відкрити всі три сторони, тобто опустити борти, що дає ще більшу доступність до вантажу.
  • Будка або термобудка. Викликати вантажне таксі на такій Газелі можна тоді, коли потрібна повна герметичність кузова, для перевезення цінного вантажу або продуктів харчування. Тут повністю відсутній ризик потрапляння вологи чи пилу. Деякі Газелі з будкою можуть бути додатково оснащенні кліматичним обладнанням, з функцією рефрижератора. Це особливо зручно при необхідності утримувати однакову температуру, як взимку так і в жарку погоду.
 2. За довжиною кузову. Тут розрізняють всього 2 найрозповсюдженіші довжини:
  • 3 метри. Це базова стандартна довжина вантажного відсіку Газелі, з загальною кубатурою на рівні 10-12 метрів кубічних.
  • 4 метри. Газелі зі збільшеною базою, мають більші можливості до застосування, з корисним об’ємом 15-18 кубів.
Оцініть статтю
10
0
Поширити
Коментарі
Катерина

Дуже рекомендую компанією Абрикос. Швидко зв’язалися, уточнили вантаж, маршрут. Роботу по доставці вантажу виконали без питань, вчасно та якісно

Бабич Олена

Звертались в Абрикос для замовлення газели, щоб перевезти обладнання. Професійний сервіс. Все було доставлено вчасно, і водій був дуже акуратний під час перевезення. Довезли цілим та неушкодженим. Рекомендую

Влад

Звернувся до перевізника Абрикос для перевезення великогабаритного вантажу! Все пройшло без проблем і вчасно. Професійний водій, якісне обслуговування і доступна ціна.

Alex

Часто звертаюсь в Абрикос, якщо потрібні послуги перевезення. Газелі завжди в наявності, ціни самі найдешевші в Києві

Данил

Замовляв в Абрикосі бортову газель для перевезення обладнання. Водій завчасно набрав, попередив що вже виїхав. Приїхав на склад швидко, встигли до перерви забрати вантаж. Ціна в кінці замовлення не змінилась, як і домовились спочатку. Все швидко, оперативно та чесно. Буду звертатися ще до цього перевізника

Наталія

Переїзжала на нову квартиру, було дуже багато речей, меблів та техніки. Оператор підібрав мені потрібну машину, вантажників, розрахували кількість пакувального матеріалу. Все дуже професійно організували, за 1 день все перевезли, при тому що масштаб був прям великий. Можу порадити вантажне таксі Абрикос. Вдячна вам за чудову команду, яка до мене приїхала.

Олеся

Перевозили речи на іншу квартиру, звернулись в вантажне таксі Абрикос по рекомендації знайомих. Всім задоволені, якість обслуговування найвища, а ціни дуже адекватні.

Віктор

Замовляв у Абрикос 4 метрову газель, все сподобалось

Зараз читають
Ідеї подарунків до Дня Святого Валентина
Переглядів: 1641
Клумба для дачі своїми руками – 10+ ідей з фото
Переглядів: 536
Кухня у хрущовці: дизайн інтер’єру, ідеї ремонту
Переглядів: 1638
Чого бояться миші: 4 способи позбутися мишей назавжди
Переглядів: 320
Чоловічі імена на букву «Б»
Переглядів: 589
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Глибинний водяний насос: ефективне рішення для забезпечення водопостачання
Переглядів: 60
Огляд сучасних операційних столів
Переглядів: 96
11 крутих серіалів про лікарів, які варто подивитися кожному
Переглядів: 95
Водонагрівачі Atlantic – що потрібно знати і де купувати
Переглядів: 107
Де купити чоловічі джинси великого розміру
Переглядів: 123