10 турецьких серіалів про кохання та пристрасть

Автор: Єсенія Буксіна
Категорія: Цікаве;
21.05.2024;
217;
хв читання
10 турецьких серіалів про кохання та пристрасть
Зміст:

Турецькі серіали вже давно завоювали популярність у всьому світі, адже вони майстерно поєднують в собі драматичні сюжети, емоційні переживання, красиві декорації та, звичайно ж, щирі історії про кохання та пристрасть.

Якщо ви шукаєте серіал, який змусить вас сміятися, плакати, співпереживати героям та закохатися в турецьку культуру, тоді вам обов’язково варто звернути увагу на цю добірку.

Найкращі турецькі серіали про кохання

“Величне століття”

“Величне століття” (турецькою: “Muhteşem Yüzyıl”) — це історична драма, яка розповідає про правління султана Сулеймана I, також відомого як Сулейман Пишний. Серіал зображує політичні інтриги, любовні історії та драматичні події, які відбувалися в Османській імперії у XVI столітті.

Сулейман I – десятий султан Османської імперії, який відомий своїми військовими завоюваннями та правовими реформами. Він прагне зміцнити і розширити імперію, а також стати наймогутнішим правителем свого часу.

Серіал починається з молодого Сулеймана, який стає султаном після смерті свого батька. Він мріє зробити Османську імперію найсильнішою у світі і завоювати нові території. У цей час, Олександра (майбутня Гюррем) потрапляє у полон і опиняється у гаремі. Завдяки своїй красі, розуму та амбіціям, вона стає улюбленицею Сулеймана і однією з найвпливовіших жінок у палаці.

Протягом серіалу глядачі спостерігають за численними битвами, політичними інтригами, зрадами та романтичними стосунками. Головною сюжетною лінією є боротьба Гюррем за владу і її спроби захистити своїх дітей від інтриг у палаці. Також показані внутрішні конфлікти в імперії, включаючи суперництво між принцами за трон, інтриги гарему та боротьбу за владу серед візирів і придворних.

Серіал “Величне століття” відомий своєю високою якістю постановки, історичною точністю у відтворенні костюмів та декорацій, а також складними і багатогранними персонажами. Він здобув велику популярність не тільки в Туреччині, але і в багатьох інших країнах, ставши одним із найуспішніших турецьких серіалів.

Сюжет серіалу охоплює кілька десятиліть правління Сулеймана і завершується подіями, що стали передвісниками занепаду його правління та трагедіями, які спіткали багатьох головних героїв. “Величне століття” залишає незабутнє враження, відображаючи складну історію Османської імперії через призму особистих драм та амбіцій її мешканців.

“Чорно-біле кохання”

“Чорно-біле кохання” (турецькою: “Siyah Beyaz Aşk”) — це турецький телесеріал, який поєднує елементи драми, криміналу та романтики. Серіал розповідає про складні стосунки між двома абсолютно різними людьми, які змушені зіткнутися з важкими життєвими обставинами.

Сюжет серіалу починається з того, що Аслі випадково опиняється у світі Ферхата, коли її викрадають для того, щоб вона врятувала пораненого злочинця. Ферхат отримує наказ вбити її після операції, але вирішує зберегти їй життя за певних умов. Аслі опиняється в ситуації, з якої здається немає виходу.

Незважаючи на протилежні світогляди та життєві цінності, між Ферхатом і Аслі поступово виникають складні почуття. Вони змушені співіснувати в одному світі, що призводить до конфліктів і напруженості, але також розкриває в них нові риси характеру та почуттів.

“Заборонене кохання”

“Заборонене кохання” (турецькою: “Aşk-ı Memnu”) — це турецький телесеріал, заснований на однойменному романі Халіта Зії Ушаклигіля. Серіал розповідає про трагічну історію кохання, зраду та інтриги, що розгортаються в багатому стамбульському домі.

Серіал починається з того, що Біхтер і Аднан одружуються, незважаючи на велику різницю у віці. Біхтер намагається пристосуватися до нового життя в особняку, але її почуття до Бехлюля, племінника її чоловіка, поступово змінюються від байдужості до пристрасної любові. Відносини між ними стають все більш напруженими, і вони починають таємно зустрічатися, приховуючи свій роман від інших мешканців будинку.

Поступово інтриги і підозри починають руйнувати сімейну гармонію. Біхтер і Бехлюль відчувають постійний страх викриття, що тільки посилює їхні почуття. Їхній роман стає центральною темою серіалу, навколо якого розгортаються події і взаємодії інших персонажів.

Серіал “Заборонене кохання” зображує складні людські почуття, моральні дилеми та важкі життєві вибори. В кінці серіалу, коли правда виходить на поверхню, відбуваються трагічні події, які назавжди змінюють життя героїв. Біхтер, не витримавши наслідків своїх вчинків і почуття провини, накладає на себе руки. Цей драматичний фінал підкреслює глибину емоцій і трагедію забороненого кохання.

“Заборонене кохання” здобуло велику популярність не тільки в Туреччині, але й за її межами, ставши культовим серіалом, який залишив незабутній слід у серцях глядачів.

“Постукай у мої двері”

“Постукай у мої двері” (турецькою: “Sen Çal Kapımı”) — це романтична комедія, що здобула велику популярність серед глядачів. Головні герої — Еда Йилдиз та Серкан Болат, які через обставини починають з удаваних відносин, але з часом їхні почуття стають реальними.

Еда Йилдиз – молода і талановита дівчина, яка мріє стати ландшафтним дизайнером. Вона живе з тіткою і працює у її квітковій крамниці. Еда планувала поїхати за кордон для продовження навчання, але втратила стипендію, що фінансувалася компанією Серкан Болат.

Серкан Болат – успішний і амбіційний бізнесмен, відомий своєю жорсткістю та перфекціонізмом. Він власник великої архітектурної компанії, яка призупинила фінансування стипендійної програми, через що Еда втратила можливість навчатися за кордоном.

Обставини зводять їх разом, коли Серкан пропонує Еді угоду: вона повинна вдавати його наречену на два місяці, щоб допомогти йому повернути репутацію після скандалу. Взамін він обіцяє відновити її стипендію.

Еда, незважаючи на початкову неприязнь до Серкан, погоджується на угоду заради своєї мрії. Спочатку вони мають складні стосунки, повні непорозумінь і суперечок. Проте, поступово, вони починають розуміти і підтримувати одне одного.

У процесі гри у “фальшиве кохання” між Едою та Серканом з’являються справжні почуття. Вони стикаються з багатьма викликами і перепонами, включаючи ревнощі, недовіру та інтриги з боку інших персонажів, які не хочуть бачити їх разом.

Серіал наповнений емоційними моментами, гумором та романтичними сценами, які роблять історію привабливою для широкої аудиторії. Еда і Серкан, кожен зі своїм характером і минулим, вчаться приймати і цінувати одне одного, знаходячи шлях до справжнього кохання.

“Постукай у мої двері” є яскравим прикладом романтичної комедії, яка показує, як дві різні особистості можуть знайти гармонію і щастя, незважаючи на всі труднощі і випробування.

Короткі турецькі серіали про кохання

Якщо у вас немає часу на довгі серіали, то ви можете подивитися короткі турецькі серіали про кохання. Ці серіали зазвичай складаються з 8-15 серій, тому їх можна легко переглянути за один вечір.

“Містер помилка”

“Містер помилка” (турецькою: “Bay Yanlış”) — це турецький романтичний комедійний телесеріал, який вийшов на екрани в 2020 році. Серіал розповідає про взаємини між двома абсолютно різними людьми, які намагаються знайти своє щастя в особистому житті.

Сюжет серіалу починається з того, що Езгі після чергового розриву з хлопцем вирішує змінити своє життя і підхід до відносин. Вона зустрічає Озгюра, який живе по сусідству. Озгюр, знаючи багато про чоловіків і стосунки, пропонує Езгі допомогу у вигляді уроків, як правильно поводитися з чоловіками, щоб знайти ідеального партнера.

Езгі приймає пропозицію Озгюра і вони починають грати гру — Озгюр допомагає Езгі навчитися бути більш незалежною і впевненою у собі, а також дає поради, як уникати помилок у відносинах. Водночас, між ними починають зароджуватися почуття, хоча обоє цього не визнають.

“Від кохання не втекти”

Головна героїня, Ганда Ерозлу, молода та талановита дівчина з мрією стати керівником телекомпанії. Вона отримує пропозицію роботи у відомій телекомпанії, яка належить родині Сарп Левентоглу, відомій та впливовій у світі бізнесу. На першому ж дні роботи вона зустрічає таємничого та привабливого Еміра Сарпа.

Емір Сарп Левентоглу — спадкоємець багатої родини, який живе у світі розкоші та розваг. Проте, за його безтурботним зовнішнім виглядом приховується болісна та загадкова минуле, яка його переслідує. Під впливом обставин Емір змушений працювати у телекомпанії своєї родини, де він зустрічає Ганду.

Починається історія про те, як двоє абсолютно різних людей зіштовхуються один з одним. Ганда, що мріє про успіх у кар’єрі, не може витримати хвилі ворожих відчуттів, які вона відчуває до Еміра, особливо коли він починає допомагати їй у роботі та житті. Емір, у свою чергу, зацікавлений загадковою та сильною Гандою, яка вириває його з затінку його власних проблем.

Спочатку вони намагаються уникати почуттів, які вони відчувають один до одного, але з кожним днем вони все більше прив’язуються один до одного. Але чи зможе їхнє кохання пережити всі перешкоди і виявитися міцнішим за всі непередбачувані обставини їхнього життя?

“Від кохання не втекти” — це захоплююча історія про кохання та взаєморозуміння, яка привертає глядачів своїми веселими моментами, драматичними поворотами подій та чудово зображеними персонажами.

“Чудова двійка”

Головні герої, Оскар Медісон та Фелікс Унгар, є двома абсолютно різними особистостями, які змушені стати однією парою після того, як обидва розлучилися зі своїми дружинами. Оскар – це веселий та безтурботний спортсмен, який проводить свої дні в атмосфері безладу та розваг. Фелікс, натомість, є педантичним та обережним чоловіком, який ставить порядок у всьому навколо себе.

Після того, як Фелікс розлучився зі своєю дружиною, він потрапляє у складне положення та змушений знаходити нове місце для проживання. Оскар, який живе у великому квартирі, вирішує допомогти Феліксу та дозволяє йому перебратися до нього. Однак їх різні характери та способи життя негайно призводять до конфліктів та смішних ситуацій.

Незважаючи на їхні протилежності, Оскар і Фелікс намагаються знайти спільну мову та врегулювати свої різниці. Усілякі комічні ситуації та нелади в їхньому побуті стають основою для гумористичних сцен та веселих моментів, які розвиваються протягом серіалу.

“Чудова двійка” – це захоплююча комедійна історія про двох непарних друзів, які навчаються жити разом та знаходити спільну мову навіть у найнесподіваніших обставинах.

Нові турецькі серіали про кохання

“Якщо сильно покохаєш”

Головна героїня, Хейман Саррафоглу, є донькою багатого і впливового бізнесмена. Вона вирішує втекти від свого розкішного життя та почати працювати як інтерн у компанії зі створення ігор. Там вона зустрічає головного героя, Мурата Саррафоглу, спадкоємця компанії, який приховує свою ідентичність та виступає під псевдонімом.

Хейман та Мурат негайно конфліктують через їхні протилежні характери, але з часом вони починають розуміти та цінувати один одного. Вони відкривають для себе світ кохання, але постійно зіткнення з непередбачуваними подіями і перешкодами перешкоджають їхньому щастю.

У серіалі показано не тільки розвиток романтичних відносин між головними героями, але й їхні внутрішні боротьби, взаємодію з друзями та родиною, а також їхні шляхи до самопізнання і самореалізації.

“Якщо сильно покохаєш” – це емоційна та захоплююча історія про кохання, самовдосконалення та пригоди, яка захоплює глядачів та надихає на розмірковування про справжні цінності у житті.

“Сховай мене”

Головна героїня, Меліс, – це молода і успішна жінка, яка має все: гарну роботу, коханого чоловіка та щасливе життя. Однак її життя змінюється радикально, коли вона стає свідком вбивства. Вона вирішує зберегти своє життя та починає жити під новим ім’ям – Ділян.

Заради свого безпеки вона приховується в маленькому містечку під новою ідентичністю та починає працювати як вчителька. Там вона зустрічає Іділа, місцевого поліцейського, який стає її вірним другом та захисником. Разом вони намагаються розкрити таємницю, що оточує вбивство, та знайти винуватця.

Протягом серіалу Меліс (Ділян) доводиться зіткнутися зі своїми страхами, зрадою та небезпекою, тим часом, як Іділ робить все можливе, щоб захистити її і допомогти їй знайти правду. По ходу розслідування вони стикаються з багатьма таємницями та злочинами, які загрожують їхньому життю та відносинам.

“Сховай мене” – це захоплюючий та напружений телесеріал, який сповнений сюжетних поворотів, емоційних зіткнень та несподіваних подій. Він тримає глядачів на межі свого крісла і залишає їх бажаючими дізнатися, що ж стане з героями в наступних епізодах.

“Незміренне кохання”

Основний сюжет крутиться навколо кохання двох головних героїв – Кемала і Ніхан. Кемаль – молодий, енергійний та амбіційний чоловік, який походить з простого сімейного середовища. Ніхан – красива, багата та елегантна дівчина з вищого класу. Їхні шляхи перетинаються, коли вони випадково зустрічаються в літній таборові.

Попри соціальні та фінансові різниці, між Кемалем та Ніхан виникає неймовірна прив’язаність та глибоке кохання. Але їхня ідилія переривається, коли вони зіткнуться зі зрадою, інтригою та загрозами з боку могутньої сім’ї Ніхан. Вони змушені боротися за своє кохання та переживати численні випробування, щоб зберегти своє щастя та побудувати майбутнє разом.

“Незміренне кохання” – це захоплива і емоційна історія про справжнє кохання, яке перевіряється часом та перешкодами. Вона зачаровує глядачів своїм вражаючим сюжетом, захоплюючими персонажами та глибокими емоціями, і залишає незабутні враження після перегляду.

Турецькі серіали про кохання – це чудовий спосіб розслабитися, відпочити від повсякденних турбот та поринути у світ щирих емоцій та захоплюючих історій. Вибирайте серіал за своїм смаком та насолоджуйтесь переглядом!

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як не зійти з розуму у соціальному житлі?
Переглядів: 819
Основні переваги якісного полікарбонату
Переглядів: 177
Цвіль у ванній – як позбутися
Переглядів: 674
Раковина чи умивальник: у чому різниця
Переглядів: 478
Бактерицидна лампа: що це і навіщо вона потрібна?
Переглядів: 498
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Як зрозуміти чи потрібні вам брекети?
Переглядів: 115
Як правильно захистити рослини від сонця
Переглядів: 81
Найбільші країни Африки: цікаві факти про країни Африки їх столиці
Переглядів: 74
5 причин обрати скляну огорожу
Переглядів: 119
Як правильно вибрати бетон для фундаменту
Переглядів: 139