Як підібрати кріплення для скла

Автор: Антон Добролюбов
03.07.2024;
460;
хв читання
Як підібрати кріплення для скла
Зміст:

При розробці та монтажі скляних матеріалів у різних ситуаціях виникає необхідність використання тих чи інших кріплень. Встановлення таких конструкцій, як козирки, вікна, двері, перегородки, вимагає використання спеціальних кріплень, ручок, профілів та інших елементів, що дозволяють утримувати скло та користуватися скляними виробами. Щоб безпечно використовувати скляні конструкції та забезпечити їх функціональність, потрібно правильно вибирати точкові кріплення для скла, а також інші елементи фурнітури. Є кілька аспектів, які потрібно враховувати при цьому.

Точкові кріплення

Одним із найефективніших елементів фурнітури є точкові кріплення. Це невеликі пристрої, призначені для надійного утримання конструкцій зі скла різної товщини, розміру та ваги. Це найбільш затребувані вироби, які підходять для встановлення перегородок огорож зі скла. Точкові кріплення приєднуються у певних точках. Вони відрізняються невеликим розміром і не вимагають робити широкі отвори. Тому скло зберігає свою міцність і водночас може бути надійно встановленим.

Використовуючи точкові кріплення, можна жорстко зафіксувати будь-які безкаркасні конструкції:

  • перегородки;
  • двері в торгових центрах, офісах та будинках;
  • вікна;
  • огорожі;
  • стіни;
  • душові кабіни;
  • полиці;
  • дизайнерські вироби та ін.

Монтаж таких кріплень здійснюється за допомогою полімерних ущільнювачів. Зазвичай для якісної установки достатньо зробити більше двох отворів в одному полотні. Однак слід дотримуватись пропорцій та чітко визначеної розмірності. Для забезпечення максимально тривалого терміну експлуатації конструкції.

Кріплення скла до стіни

Маючи в своєму розпорядженні такі види кріплень, можна нерухомо і дуже надійно зафіксувати полотно на стелі, підлозі або стіні. Саме такі вироби найчастіше використовують при монтажі душових кабін, перегородок у квартирах та будинках, огорож у торгових центрах, що обмежують прохід навколо ескалаторів, тощо.

Найчастіше монтаж скляного полотна здійснюється під прямим кутом до стіни, і це найбільш надійний спосіб фіксації. Проте трапляються й інші методи установки.

Кріплення скла до скла

Проходячи торговим центром, можна побачити, що двері в магазинах, яких виконані зі скла кріпляться саме таким чином. Також кріплення скла до скла можна побачити у душових кабінах, скляних вітринах, перегородках. Воно дозволяє приєднати два полотна під прямим кутом один до одного. Фурнітура дозволяє перенести на неї основне навантаження.

Як вибрати фурнітуру для скла

Коли кількість кріплень прораховано та визначено їх тип, настав час підібрати якісні варіанти. Вибираючи елементи для кріплення скла, важливо звернути увагу на:

  • матеріал, з якого вони виготовлені;
  • якість прокладок, що розташовуються між кріпленням і склом;
  • тип елемента: стаціонарний чи поворотний;
  • умови експлуатації, наприклад, постійна вологість, перепади температур, ультрафіолетове випромінювання і т.д.

Найкращими варіантами для важких умов експлуатації сьогодні вважається фурнітура з нержавіючої сталі марки AISI 304. Вона виявляє стійкість не тільки до значних механічних навантажень, але й не чутлива до різних зовнішніх факторів впливу.

Саме така фурнітура реалізується у магазині https://glass-m-tech.com/, де можна придбати точкові кріплення, ручки, маятникові та розсувні системи, ущільнювачі, профілі та інші елементи. Віддаючи перевагу професійному виробнику, можна бути впевненим у безпеці, довготривалій експлуатації та розумності власних інвестицій у скляні конструкції.

Оцініть статтю
0
0
Поширити
Коментарі

Зараз читають
Як під’єднати Wi-Fi на ноутбуці Windows 10
Переглядів: 719
Як вибрати пляжний рушник для відпочинку
Переглядів: 412
Як створити затишок у домі
Переглядів: 1419
Віддалений сервер – що важливо знати
Переглядів: 457
Прогресивні рішення для максимізації функціональності невеликих кухонь
Переглядів: 582
Рейтинг міст
1
Чернігів
85 / 100
2
Львів
84 / 100
3
Вінниця
83 / 100
4
Харків
82 / 100
5
Чернівці
79 / 100
6
Тернопіль
79 / 100
7
Київ
78 / 100
8
Полтава
72 / 100
9
Житомир
72 / 100
10
Запоріжжя
72 / 100
11
Рівне
70 / 100
12
Луцьк
69 / 100
13
Кропивницький
69 / 100
14
Миколаїв
69 / 100
15
Хмельницький
67 / 100
16
Дніпро
63 / 100
17
Одеса
60 / 100
Нові записи
Соня і Софія – це одне ім’я чи ні?
Переглядів: 98
Віталіна: значення та походження імені
Переглядів: 200
Функціональні дзеркала у ванну – що треба знати та як обрати
Переглядів: 177
Що значить жовте сердечко в переписці
Переглядів: 158
Що таке клей герметик і його основні властивості
Переглядів: 113