В сучасному світі світлодіодні відеоекрани надзвичайно популярні. Їх використовують як на вулицях міста, та і в торгівельно-розважальних центрах, магазинах, вокзалах, аеропортах та різноманітних закладах. Велика кількість переваг сприяє збільшенню популярності та заміщенню інших популярних видів зовнішньоїх реклами. Втім чим більшим є попит на такі дисплеї, тим більше хибних тверджень виникає у суспільстві. Сьогодні розвінчаємо найпопулярніші.
Міф № 1. ЛЕД дисплей споживає багато електроенергії
Насправді світлодіодні дисплеї є досить енергоефективними у порівнянні з іншими технологіями трансляції зображення. Споживана потужність напряму залежить від розміру, яскравості, а також типу контенту, що відображається на пристрої. Завдяки використанню новітніх технологій, а також можливості вносити зміни у налаштування яскравості, ЛЕД екрани вважається максимально ефективними з точки зору енергозбереження.
Міф № 2. Світлодіодні конструкції не підходять для використання під яскравим сонцем
Світлодіоди забезпечують високу яскравість навіть при сильному сонячному світлі (вони яскравіші за нього). Саме тому такі відеоекрани можна застосовувати будь-де: на вулиці, аеропортах, стадіонах тощо. Вони забезпечують чітке зображення за будь-яких умов, завдяки чому й стали популярними.
Міф № 3. Відеоекрани мають короткий термін служби
Така думка є хибною, оскільки сучасні відеопанелі, що працюють на основі світлодіодів, надзвичайно практичні в експлуатації. Вони мають тривалий термін служби, який може становити від 50 до 100 тисяч годин. Втім він може змінюватись у більшу сторону залежно від якості конструкції. Правильна експлуатація та своєчасне обслуговування дозволяють максимально подовжити термін служби відеокрану.
Міф № 4. Світлодіодні екрани малоефективні з точки зору вартості
Звичайно, купити ЛЕД екран — задоволення не з дешевих. Втім така конструкція є дійсно ефективною з точки зору низьких витрат на обслуговування, в також тривалого терміну служби Висока вартість придбання пристрою швидко окупається високою ефективністю рекламних акцій та широкою зацікавленістю аудиторії й рекламодавців.
Міф № 5. Світлодіодні конструкції потребують постійного обслуговування
Такі конструкції потребують мінімального обслуговування. Найголовніше — своєчасно очищувати пристрій від бруду та пилу. Також важливо слідкувати за правильним охолодженням системи. Щоб мінімізувати будь-які клопоти, краще за все звертатись за допомогою до професійних компаній, які надають подібні послуги.
Міф № 6. ЛЕД екрани не можна використовувати взимку. Вони мають обмеження по роботі влітку
Насправді абсолютно всі сучасні відеоекрани розробляють з урахуванням широкого спектра кліматичних умов. Тому загалом не мають обмежень. Більшість моделей сучасних ЛЕД дисплеїв може безпроблемно функціонувати при температурі від -30 градусів до +50 градусів за Цельсієм. Такі пристрої мають високий рівень захисту від вологи. Їх можна рекомендувати до експлуатації в будь-яких умовах.
Міф № 7. Світлодіодні відеоекрани шкідливі для навколишнього середовища
Сучасні конструкції виготовляють з використанням екологічно чистих матеріалів та технологій, що дозволяє мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Наприклад, корпуси пристроїв можуть створювати з відновлювальних матеріалів, а світлодіодна технологія передбачає зниження споживання електроенергії. Завдяки тривалому періоду служби подібних пристроїв значно зменшується кількість відходів, а також використання ресурсів для виготовлення нових. Не варто забувати й про те, що екран ЛЕД використовується найчастіше для трансляції реклами. Трансляція промоакцій не передбачає особливих витрат на зміну контенту (на відміну від друкованих рекламних матеріалів, для створення яких залучається безліч різних ресурсів).
Міф № 8. Відеопанелі видають багато шуму при роботі
Насправді це зовсім не так. Безліч конструкцій мають вентиляційні системи, які охолоджують електронні компоненти, що нагріваються під час роботи. Звичайно ж, їх робота може викликати деякий шум. Втім звукоізоляційні властивості корпусу дозволяють зменшити виходження звуку на поверхню. Але, звичайно ж, варто враховувати, що рівень шуму загалом може варіюватися залежно від моделі та умов розміщення відеоекрана.